VATANDAŞ TALEP EDİYOR, KARESİ BELEDİYESİ YAPIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

VATANDAŞ TALEP EDİYOR, KARESİ BELEDİYESİ YAPIYOR

Karesi Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Yeroluk, Karesi ve Vicdaniye mahallelerinde bakım ve onarım çalışmaları yaptı.

 

Karesi Belediyesi ekipleri, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hem kırsal hem de merkezdeki mahallelerde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bir yandan mahalle ve sokak güzelleştirmeleri yapan Karesi Belediyesi ekipleri diğer yandan da vatandaşlardan gelen talepleri geri çevirmeyerek, sorunlarını ve ihtiyaçlarını gideriyor. Ekipler son olarak Yeroluk mahalle muhtarının talebi üzerine mahalle konağı, muhtarlık ve mahalle kıraathanesinin bulunduğu yere sundurma yaptı. Karesi Belediyesi ekipleri ayrıca Karesi Mahallesi Kızpınar Caddesi Hocakuyusu Sokak’ta bulunan Arap Kılcı Baba Türbesi’nde de vatandaşların talepleri üzerine bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi. Belediye ayrıca Vicdaniye Cami’nin eskiyen ve boyası dökülen tuvaletlerinde de bakım ve onarım çalışmaları yaptı.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.