" />
USD
3,6738
EURO
4,3283
ALTIN
151,2385

VATANDAŞ TALEP EDİYOR, KARESİ BELEDİYESİ YAPIYOR

Karesi Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Yeroluk, Karesi ve Vicdaniye mahallelerinde bakım ve onarım çalışmaları yaptı.   Karesi Belediyesi ekipleri, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hem kırsal hem de merkezdeki mahallelerde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bir yandan mahalle ve sokak güzelleştirmeleri yapan Karesi Belediyesi ekipleri diğer yandan da vatandaşlardan gelen talepleri geri çevirmeyerek, sorunlarını ve ihtiyaçlarını […]

VATANDAŞ TALEP EDİYOR, KARESİ BELEDİYESİ YAPIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Karesi Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Yeroluk, Karesi ve Vicdaniye mahallelerinde bakım ve onarım çalışmaları yaptı.

 

Karesi Belediyesi ekipleri, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hem kırsal hem de merkezdeki mahallelerde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bir yandan mahalle ve sokak güzelleştirmeleri yapan Karesi Belediyesi ekipleri diğer yandan da vatandaşlardan gelen talepleri geri çevirmeyerek, sorunlarını ve ihtiyaçlarını gideriyor. Ekipler son olarak Yeroluk mahalle muhtarının talebi üzerine mahalle konağı, muhtarlık ve mahalle kıraathanesinin bulunduğu yere sundurma yaptı. Karesi Belediyesi ekipleri ayrıca Karesi Mahallesi Kızpınar Caddesi Hocakuyusu Sokak’ta bulunan Arap Kılcı Baba Türbesi’nde de vatandaşların talepleri üzerine bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi. Belediye ayrıca Vicdaniye Cami’nin eskiyen ve boyası dökülen tuvaletlerinde de bakım ve onarım çalışmaları yaptı.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.