" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

VALİ YAMAN’I TEMEL ATMA TÖRENİNE DAVET ETTİLER

Ayvalık’ta hayırseverliğiyle tanınan iş adamı Cihan Şişman, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’ı makamında ziyaret ederek, önümüzdeki eğitim öğretim yılında hizmete girmesi planlanan, arazisini bağışlayıp, tüm masraflarını da üstlendiği okulun temel atma törenine davet etti. Ayvalık’ta hayırsever işadamı Cihan Şişman; kendi yaptıracağı; 18 derslikli, 540 öğrenci kapasiteli, 300 kişilik konferans salonuna sahip ve son derece çağdaş ve […]

VALİ YAMAN’I TEMEL ATMA TÖRENİNE DAVET ETTİLER
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık’ta hayırseverliğiyle tanınan iş adamı Cihan Şişman, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’ı makamında ziyaret ederek, önümüzdeki eğitim öğretim yılında hizmete girmesi planlanan, arazisini bağışlayıp, tüm masraflarını da üstlendiği okulun temel atma törenine davet etti.

Ayvalık’ta hayırsever işadamı Cihan Şişman; kendi yaptıracağı; 18 derslikli, 540 öğrenci kapasiteli, 300 kişilik konferans salonuna sahip ve son derece çağdaş ve modern donanımlara sahip olacağı belirtilen ‘Sebahat ve Cihan Şişman Güzel Sanatlar Lisesi’nin temel atma törenine davet etti.

Cihan Şişman’ın; Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen’in öncülüğünde gerçekleştirdiği Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’a yönelik ziyarette Ayvalık AK Parti İlçe Başkanı Hakan Kayaalp’de hazır bulundu.

Hayırsever İşadamı Şişman’ın; 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı’nda hizmete girmesi planlanan, Tellikavak Mevkii Ayvalık Sanayi Sitesi karşısı Gaziler Yolu üzerindeki okulun önümüzdeki günlerde yapılacak temel atma törenine katılmaya davet ettiği Vali Yaman’ın ise davete sıcak baktığı öğrenildi.

Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’ı makamında; Kaymakam Nazlı, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilen ve Ak Parti İlçe Başkanı Kayaalp ile birlikte ziyaret etmesinin ardından muhabirimizin sorularını yanıtlayan Cihan Şişman, “Sayın Valimizi temel atma törenine bizzat giderek davet ettik. Sağolsun çok sıcak karşıladı bizleri. Ayvalık’ta bir Güzel Sanatlar Lisesi’nin açılacak olmasını memnuniyetle karşıladı ve temel atma töreninde bulunmayı çok arzuladığını söyledi. Sayın Valimizin bu tavrı beni çok mutlu etti. Allah nasip ederse, önümüzdeki günlerde Ayvalık’a kazandırmayı hedeflediğimiz okulumuzun temelini Sayın Valimiz Mustafa Yaman ile birlikte atacağız” diye konuştu.

Cihan Şişman; Balıkesir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’u da makamında ziyaret edip, temel atma törenine bizzat davet etmek istediğini ancak, Başkan Uğur’un yoğun programı nedeniyle bu fırsatı bulamadığını da sözlerine ekledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.