" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE’DE KARADENİZ FIKRASI GİBİ EMLAKÇI DÜKKANI

Burhaniye’de Emlak danışmanlığı yapan Hüseyin Geniş’in işyeri görenleri gülümsetiyor. İşyerine, soyadı olan Geniş adını veren Hüseyin, beyin dükkanı 3 metrekarelik. Burhaniye de, Hürriyet caddesinde Emlak Danışmanlığı yapan Hüseyin Geniş, 3 metrekarelik işyerine Geniş tabelasını asınca, görenleri gülümsetmeye başladı. 3 metre karelik işyerinde, 2 sandalyenin yanı sıra bir para kasası bulunurken, tabelası ile vatandaşları güldürüyor. 56 […]

BURHANİYE’DE KARADENİZ FIKRASI GİBİ EMLAKÇI DÜKKANI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de Emlak danışmanlığı yapan Hüseyin Geniş’in işyeri görenleri gülümsetiyor. İşyerine, soyadı olan Geniş adını veren Hüseyin, beyin dükkanı 3 metrekarelik.

Burhaniye de, Hürriyet caddesinde Emlak Danışmanlığı yapan Hüseyin Geniş, 3 metrekarelik işyerine Geniş tabelasını asınca, görenleri gülümsetmeye başladı. 3 metre karelik işyerinde, 2 sandalyenin yanı sıra bir para kasası bulunurken, tabelası ile vatandaşları güldürüyor. 56 yaşındaki 1 çocuk babası Hüseyin Geniş, işini severek yaptığını söylerken, konukları da çay içmeye geldiklerinde dükkana sığmadıklarından yakındı. 5 yıldan bu yana aynı yerde emlakçılık yaptığını anlatan Hüseyin Geniş,” Geniş emlakın sahibiyim.

Yerimiz dar ama. Gönlümüz geniş. Soyadımız Geniş olduğu için adını geniş koyduk. Mekanımız küçük olduğu için insanlar gülüyor. Espri konusu oluyoruz. Mekanımız küçük fakat her şeyimiz tamamdır. İşimi severek yapıyorum. Burada ekmeğimizi çıkarmaya gayret ediyoruz” dedi. Müşterilerden Ali Karpat da,”Hüseyin bizim arkadaşımız. Biz eskiden tanıyoruz zaten. İyi bir arkadaştır. Sattığı aldığı maldan her zaman az komisyon alır. Bizim arkadaşımızın tabelasında Geniş olarak yazıyor. Ama yeri dar. Oturduğumuz zaman yeri dar oluyor. Çay içmeye geliyoruz. Yağmurlu havalarda dışarıda kalıyoruz” dedi.

Komşularından Ferhat Yanar ise,” Hüseyin ağabeyin adı geniş mekanı dar. Gelen geçen gülüyor. Adına bakıyorlar bir de dükkana bakıyorlar. Dükkan küçük adı büyük. İnsanlar gülümsüyor” dedi. Berber Hasan Özavcı da,” Hüseyin kardeşimizin soy adı geniş olmasına rağmen işyeri dar. Fakat gönlü o kadar geniş ki, bütün merhametiyle sevgisiyle iş hacmi ile dolu. İnsanların güvenle alış veriş yapabileceği bir yer. Çok memnunuz arkadaşımızın dürüstlüğünden. İş yeri küçük ama gönlü çok büyük” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.