RAHMİ GENÇER İŞ BAŞINDA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

RAHMİ GENÇER İŞ BAŞINDA

İki gün boyunca bölgede etkili olan kuvvetli lodosun verdiği zararları yerinde inceleyen Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, vatandaşların mağduriyetinin kısa zamanda giderileceğini bildirdi.

Başkan Gençer, yanında belediye meclis üyeleri Ahmet Erkal ve İbrahim Mühürdaroğlu, Fen İşlerinden sorumlu Ahmet Ermiş. Murat Çankaya ile birlikte 2 gündür bölgede hayatı olumsuz etkileyen şiddetli lodos fırtınasının Altınova ile Küçükköy sahillerinde yarattığı tahrifatı yerinde görerek inceleme yaptılar.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gencer ve beraberindeki meclis üyeleri ile fen işleri müdürlüğü görevlileri daha sonra en çok hasar gören bölgelerde incelemelerde bulunarak burada balıkçılar ve bölge sakinleriyle görüştüler.

Altınova Mahallelerinde bir çok yazlık konutun bahçe, bodrum ve zemin katları yükselen deniz suyu ile dolarken, çevredeki bir çok işyerinin de zarar gördüğü öğrenildi. Öte yandan enerji hatlarının şiddetli lodos nedeniyle savrulan tuzlu deniz suyu ile kaplanması ve Küçükköy Mahallesi’nde bir trafonun patlaması sonucu bölgeye dünden beri elektrik verilemiyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.