YETİM ÇOCUKLARI TİYATRO İLE BULUŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

YETİM ÇOCUKLARI TİYATRO İLE BULUŞTU

Kırsal mahallede yaşayan çocukları tiyatro ile buluşturan Altıeylül Belediyesi şimdi de yetim çocuklara tiyatro keyfi yaşattı.

Altıeylül Belediyesi ve Balıkesir Sanat Merkezi’nin ortak çalışmalarıyla “Mahalleme tiyatro geldi” etkinliğinin ardından, yine ortak bir çalışma ile bu kez “Obur Kral” tiyatrosu yetim çocuklarla buluştu.

Altıeylül Belediyesi, İHH Derneği ve BSM’nin ortak çalışması ile yetim çocuklara özel olarak Obur Kral tiyatrosu sahnelendi. Yetim çocuklar Balıkesir Sanat Merkezi’nde sahnelenen tiyatronun keyfini çıkardılar. 45 dakika süren tiyatroya hayran kalan çocuklar etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiler. Altıeylül Belediyesi çocuklara tiyatro sevgisini aşılarken, mutluluklarını paylaşmaya ve onları kültürel etkinliklerle buluşturmaya devam edecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.