BURHANİYE’ DE FIRTINA OKUL ÇATISINA ZARAR VERDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURHANİYE’ DE FIRTINA OKUL ÇATISINA ZARAR VERDİ

Burhaniye ilçesinde, çok sayıda ağacın yıkılmasını neden olan lodos fırtınasının Kızıklı Ortaokulu’nun çatısına da zarar verdiği ortaya çıktı. Önceki gün gece, meydana gelen fırtınada çatıdaki kiremitler çevreye saçılırken, olayın gece olmasının bir faciayı önlediği kaydedildi.

Burhaniye de, üç gün boyunca, Börezli mahallesinde İbrahim Şendil’in (50) ölümüne neden olan ve çok sayıdaki ağıl ve ahırın çatısını uçuran fırtına Kızıklı Ortaokulu’na da zarar verdi.Çatıdaki kiremitler çevreye dağılırken, olayın gece olmasının bir faciayı önlediği kaydedildi. Okulun çatısının onarımına hemen başlanacağını anlatan İlçe Milli Eğitim Müdür Sabri Pekşen, çatının tatil bitmeden onarılacağını söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.