MOTOSİKLETÇİLERDEN BAŞKAN SAKA’YA ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

MOTOSİKLETÇİLERDEN BAŞKAN SAKA’YA ZİYARET

Türk Chopper Motosiklet Kulübü üyeleri Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Kulübün Edremit Temsilcisi Çağatay Dündar, Başkan Saka’ya verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek Mart ayında yapılacak olan etkinliklerine davet etti.

Türk Chopper Motosiklet Kulübü Edremit Temsilciliği üyeleri Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret etti. Türk Chopper Motosiklet Kulübü Edremit Temsilcisi Çağatay Dündar ile yöneticiler Gökhan Yılgın, Halil Çakır ve Gürkan Şahin’in yer adlığı ziyarette motosikletçiler kulübün faaliyetleri hakkında Belediye Başkanı Kamil Saka’ya bilgi verip sağladığı destekler nedeniyle teşekkür ettiler. Türk Chopper Motosiklet Kulübü Edremit Temsilcisi Çağatay Dündar, kulüp olarak 21 Mart 2015 tarihinde kulüp evi açılışı ve gala yemeği düzenleyeceklerini belirterek Başkan Kamil Saka’yı etkinliklerine davet etti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da konuklarına ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “Bisiklet, motosiklet gibi farklı aktivitelere yönelmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Sizler gibi bu alanda faaliyet gösteren kulüp ve derneklerin gençlere örnek olmasını diliyorum” dedi. Başkan Saka, belediye olarak sivil toplum örgütlerinin çalışmalarına imkânlar ölçüsünde destek olmaya çalıştıklarını da söyledi. Ziyaret sonunda Başkan Saka, konuklarına ziyaret anısına üzerinde Antandros Antik kentinin resimlerinin bulunduğu bardaklardan hediye etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.