MUTLULUĞA İLK ADIMI ATTILAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

MUTLULUĞA İLK ADIMI ATTILAR

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in Özel Kalemi Nazlı Ayan ile SETUR marinada görevli Okan Yatkan nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı.

İsmet İnönü Kültür Merkezinde gerçekleşen nişan töreninde genç çiftin nişan yüzüklerini Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer taktı.

Kalabalık bir davetli katılımı ile gerçekleşen nişan merasiminde konuşan başkan Gençer, Nazlı ve Okan’a bir ömür boyu mutluluklar dileyerek şunları söyledi;

“Nazlı ve Okan’ın bu gün beraberliklerinin perçinlendiği gün. Uzun yıllardır her ikisini de tanıyorum. Birbirlerine çok yakışıyorlar. İkisi de çok güzel ailelerin çocukları. Onlar birbirlerini uzun zamandır sevmişler. Dünyanın en güzel şeyi sevgidir. İnşallah nikahınızı da ben kıyacağım. Mutluluğunuz bir ömür sürsün.”

Nişanda Nazlı ve Okan’ı belediye meclis üyeleri ile mesai arkadaşları yalnız bırakmadı. Çiftin düğünleri ise 22 Ağustosta.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.