" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAŞKAN SAKA HER AY MUHTARLARLA BİR ARAYA GELİYOR

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, her ay mahalle muhtarları ile bir araya geliyor. Muhtarlar ile Şubat ayı toplantısında bir araya gelen Başkan Saka, sorunlarını dinleyip yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından başlatılan ve her ay yapılan Belediye Meclis Toplantısı öncesinde mahalle muhtarları ile bilgilendirme toplantıları devam ediyor. Başkan Saka […]

BAŞKAN SAKA HER AY MUHTARLARLA BİR ARAYA GELİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, her ay mahalle muhtarları ile bir araya geliyor. Muhtarlar ile Şubat ayı toplantısında bir araya gelen Başkan Saka, sorunlarını dinleyip yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi verdi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından başlatılan ve her ay yapılan Belediye Meclis Toplantısı öncesinde mahalle muhtarları ile bilgilendirme toplantıları devam ediyor. Başkan Saka ve muhtarlar Şubat ayı toplantısında Altınoluk Mahallesi’nde ki Akçam Otel’de kahvaltıda bir araya geldiler. Muhtarlar sorunlarını yazılı olarak iletirken Başkan Saka, kısa süre içerisinde çözülebilecek olanların hemen yerine getirilmesi için ilgili müdürlere talimatlar verdi. Yürütülen çalışmalar ile ilgili değerlendirmede bulunmaz üzere her ay ilçede ki mahalle muhtarları ile bir araya geldiklerini belirten Belediye Başkanı Kamil Saka, “Narlı Mahallesi’nden Hacı Arslanlar ve Bostancı Mahalleleri’ne geniş bir coğrafyaya uzanan Edremitimizi bir bütün olarak değerlendiriyoruz. Muhtarlarımız sorunların tespiti ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşması noktasında bizlerin en uç beyleri gibi çok önemli bir görevi yerine getiriyorlar” dedi.. Toplantıya Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, İlhan Yazar, Belediye Meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.