BELEDİYE BAŞKANI SAKA, SAHİLDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BELEDİYE BAŞKANI SAKA, SAHİLDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, şiddetli fırtına ve yağmurun ardından ilçenin sahil mahallelerinde incelemelerde bulundu. Temizlik işleri ve Fen İşleri ekiplerinin zarar gören yerlerde çalışmalara başladığını ifade eden Başkan Saka, “Can kaybı olmaması tesellimiz oldu. Oluşan hasarları en kısa süre içerisinde gidereceğiz” dedi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş’la birlikte geçtiğimiz günlerde yaşanan şiddetli fırtına ve yağmurun ardından sahil şeridinde oluşan hasarları yerinde inceledi. Altınoluk, Akçay, Güre ve Zeytinli Mahallesi’nde ki sahil şeridinde şiddetli fırtınanın yol açtığı olumsuzlukların ortadan kaldırılması için ekipler tarafından hemen çalışmalara başlandı. Zaman kaybetmeden hasar tespitlerin yapıldığını, Fen İşleri, Müdürlüğü tarafından da bakım, onarım, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin tarafından temizlik çalışmalarına hemen başladığını belirten Başkan Saka, “Yağmurla birlikte etkili olan şiddetli fırtına özellikle sahil şeridimizde etkili oldu.   Herhangi bir can kaybının yaşanmamış olması tesellimiz oldu. Hasar gören bölgeler de oluşan olumsuzlukları en kısa süre içerisinde girdirmek için ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.