" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE’DE SGK’ YA BAYAN MÜDÜR

Burhaniye ilçesinde, Ali Emen’in Balıkesir’e atanmasıyla boşalan Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğüne Canan Aldağ atandı. Edremit’den gelen Aldağ, görevine başlarken, ilk işinin Burhaniye’yi tanımak olacağını söyledi. Burhaniye de, sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğüne atanan Canan Aldağ, görevine başladı. Edremit SGK Müdürlüğünden ilçeye atanan Aldağ, öncelikle çevreyi tanımak istediğini söyledi. 22 yıllık memur olan ve yaklaşık 2,5 yıldır […]

BURHANİYE’DE SGK’ YA BAYAN MÜDÜR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye ilçesinde, Ali Emen’in Balıkesir’e atanmasıyla boşalan Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğüne Canan Aldağ atandı. Edremit’den gelen Aldağ, görevine başlarken, ilk işinin Burhaniye’yi tanımak olacağını söyledi.

Burhaniye de, sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğüne atanan Canan Aldağ, görevine başladı. Edremit SGK Müdürlüğünden ilçeye atanan Aldağ, öncelikle çevreyi tanımak istediğini söyledi. 22 yıllık memur olan ve yaklaşık 2,5 yıldır da müdürlük yapan Canan Aldağ, ilçedeki tüm işveren, işçi ve emeklilere hizmet verdiklerini anlattı. Gömeç’e de hizmet veren kurumun hizmeti ayağa getirdiğini bildiren Aldağ, işini severek yaptığını söyledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.