AYVALIK’TA KIZ ARKADAŞINA SLAYT GÖSTERİSİYLE EVLENME TEKLİF ETTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK’TA KIZ ARKADAŞINA SLAYT GÖSTERİSİYLE EVLENME TEKLİF ETTİ

Ayvalık’ın en büyük mahallesi Altınova’da, mahallenin tek kuyumcusu olan Sezai ve Berrin Uzbasan’ın yakışıklı oğulları Batuhan, kız arkadaşı Mehtap İnlafoğlu’na sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu.

Ayvalık’ın dünyaca ünlü turizm merkezi Cunda Adası’nın ünlü bir restoranında masayı güllerle donatan aşık genç Batuhan Uzbasan, önceden hazırlattığı slayt gösterisi ile önceden hazırlattığı slayt gösterisi ile uzun süredir birlikte olduğu güzeller güzeli sevgilisine evlenme teklifinde bulundu. Erkek arkadaşıyla sıradan bir akşam yemeği yiyeceklerini düşünen ilçenin güzel ve sempatik kızlarından Mehtap İnfaloğlu ise sürpriz evlenme teklifi karşısında neye uğradığını şaşırdı. Şaşkınlıktan afallayan genç kızın, kendisine ömür boyu arkadaşlık teklif eden genç adama ‘evet’ demesiyle birlikte hemen orada yüzükleri takıldı. Romantik müziğin eşliğinde dans eden genç çiftin bu tavırları geceye adeta damgasını vurdu. Şerbetçi Kuyumculuk ailesinin tek varisi olan Batuhan ile Mehtap, 30 Mart yerel seçimlerinde MHP’den Ayvalık Belediye Başkan adayı olan Mehmet Sıray’ın seçim çalışmalarında birlikte görev almışlardı. Genç Batuhan’ın dayısı olan iş adamı Mehmet Sıray seçimi CHP Rahmi Gencer’in ardından 2. sırada bitirmişti. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.