BURHANİYE’DE HALTERCİLERİN KAYMAKAM ZİYARETİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BURHANİYE’DE HALTERCİLERİN KAYMAKAM ZİYARETİ

Burhaniye’de geçtiğimiz hafta sonu, Antalya’da yapılan Türkiye Halter Şampiyonasında dereceye giren sporcular kaymakam Osman Yenidoğan’ı ziyaret etti.  Burhaniye Anadolu Spor Kulübü Başkanı Hadiye Erok ve Halter Grubu Antrenörü Mustafa Arslan Aygün’ün de katıldığı ziyarette büyük coşku yaşandı.

Başarılı sporcuları makamında kabul eden Kaymakam Osman Yenidoğan, 35 kiloda Türkiye birinci olan Emrah Demirci ile bayanlar 45 kiloda Türkiye üçüncüsü olan Ayşe Duygu Kara’yı kutladı. Kulüp Başkanı Hadiye Erok ve Mustafa Arslan Aygün’e teşekkür eden Kaymakam Osman Yenidoğan, her zaman spora destek olduklarını söyledi. Antrenör Mustafa Arslan Aygün, 12-15 Şubat tarihlerinde Trabzon da yapılacak Yıldızlar Halter Şampiyonasına katılacaklarını bildirdi. Burhaniye Anadolu Spor Kulübü başkanı Hadiye Erok da, desteklerinden dolayı, Kaymakam Osman Yenidoğan’a teşekkür etti. Erok, kendilerine büyük destek olan Belediye Başkanı Necdet Uysal ile Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Sarıbaş ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zehra Demirkıran Kılıç’a da teşekkür ettiklerini söyledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.