" />
USD
3,7011
EURO
4,3549
ALTIN
151,8594

KARESİ’DE KALİTE VE KONFOR ARTIYOR

Kolay erişilebilir olma noktasında önemli adımlar atan Karesi Belediyesi, hizmet kalitesini ve rahatlığını da günden güne arttırıyor. Karesi Belediyesi, vatandaşlar tarafından sık olarak kullanılan hizmet birimleri belediyenin giriş katına toplayarak, Karesi halkının çok daha sağlıklı ve seri bir şekilde hizmet almasını sağlamak amacıyla fiziksel şartları da iyileştiriyor. Belediyedeki işlemlerini halletmek için ellerinde evraklarla kat kat, […]

KARESİ’DE KALİTE VE KONFOR ARTIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kolay erişilebilir olma noktasında önemli adımlar atan Karesi Belediyesi, hizmet kalitesini ve rahatlığını da günden güne arttırıyor.

Karesi Belediyesi, vatandaşlar tarafından sık olarak kullanılan hizmet birimleri belediyenin giriş katına toplayarak, Karesi halkının çok daha sağlıklı ve seri bir şekilde hizmet almasını sağlamak amacıyla fiziksel şartları da iyileştiriyor. Belediyedeki işlemlerini halletmek için ellerinde evraklarla kat kat, oda oda gezerek büyük sıkıntı yaşayan vatandaşlar, şimdi konforlu bir ortamda işlemlerini yaptırabiliyor. İlk olarak vatandaşların sık kullandığı birimlerin başında gelen Kentli Servisi’ni modern bir görünüme kavuşturarak konforlu hale getiren belediye, şimdi de Zabıta Müdürlüğü’nün Sıhhi ve Umuma Açık Ruhsat Birimi ile evrak kayıt noktasını vatandaşların kolaylıkla ulaşabileceği zemin kata aldı. Modern bir görünüme kavuşturularak fiziksel şartları iyileştirilen Ruhsat Birimi ve evrak kayıt noktası, Zabıta’da işi olan vatandaşların ilk durağı olacak. Ayrıca zemin katta başta Emlak Vergileri, idari para cezaları, ilan ve reklam vergileri, ruhsat harçları olmak üzere belediye ile ilgili ödemelerin yapılabileceği bir de vezne açıldı.

KARESİLİLER HER ŞEYİN

EN İYİSİNE LAYIK

Karesi İlçesi’nde yaşayan vatandaşların her şeyin en güzeline layık olduğunu söyleyen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “İşlemlerini halledebilmek için o kattan öbürüne koşuşturan vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak amacıyla şeffaf, hızlı ve kolay ulaşılabilir bir hizmet anlayışı benimsedik. Bu amaçla, her biri belediye binamızın farklı katlarında dağınık halde bulunan vatandaşla ilgili işlemlerin yapıldığı birimlerimizi bir araya topladık. Bu sayede vatandaşlarımız çok daha hızlı bir şekilde işlemlerini kolayca halledebiliyor” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.