" />
USD
3,6653
EURO
4,3274
ALTIN
150,9829

AK KADINLAR KİMSESİZ ÇOCUKLARLA BULUŞTU

AK Parti Edremit İlçe Kadın Kolları üyeleri, Hamiyet Feridun Sözen Sevgi Evleri Çocuk Yuvası Müdürlüğü’nden çocuklarla bir araya gelerek kahvaltı etti ve ardından çocukların at binme keyfine ortak oldu. AK Parti Edremit İlçe Kadın Kolları üyeleri, Havran’da bulunan Kocadağ At Çiftliği’nde Hamiyet Feridun Sözen Sevgi Evleri Çocuk Yuvası Müdürlüğü’nden çocuklarla bir araya geldi. Edilen kahvaltının […]

AK KADINLAR KİMSESİZ ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

AK Parti Edremit İlçe Kadın Kolları üyeleri, Hamiyet Feridun Sözen Sevgi Evleri Çocuk Yuvası Müdürlüğü’nden çocuklarla bir araya gelerek kahvaltı etti ve ardından çocukların at binme keyfine ortak oldu.

AK Parti Edremit İlçe Kadın Kolları üyeleri, Havran’da bulunan Kocadağ At Çiftliği’nde Hamiyet Feridun Sözen Sevgi Evleri Çocuk Yuvası Müdürlüğü’nden çocuklarla bir araya geldi. Edilen kahvaltının ardından, çocuklar palyaço ile beraber çeşitli oyunlar oynayarak eğlendi. Çocuklar oynanan oyunlardan sonra çiftlikte bulunan atlara binme heyecanını yaşadı. Yaşları 3 ile 5 arasında bulunan bazı çocukların mutlulukları gözlerden kaçmadı.

Günün anlamı ile bilgi veren AK Parti Edremit Kadın Kolları Başkanı Hamide Karademir “Biz böyle bir etkinliği uzun zamandır düşünüyorduk. Sömestr tatilinde havanın güzel olduğu bugün böyle bir etkinliği gerçekleştirdik. Bu etkinlikte de kendi çocuklarımızı da getirdik. Hem gelen çocuklarımız daha rahat etsin, daha bir aile sıcaklığında ortam olsun istedik. Gelen çocuklarımıza bir karne hediyesi, bir sömestr hediyesi vermek istedik. Bu çocuklar hepimizin. Onlara her zaman gereken ilgili, önemi, değeri vermemiz lazım. Onlar ne kadar sağlıklı, mutlu yetişirse, yarın bilinçli, kendine güvenen bireyler olarak toplumdaki yerlerini alabilirler. Vatandaşlarımız ellerinden geldiği kadar bu çocuklara sahip çıkıp, yardım ve destekte bulunmalılar” dedi.

Yuva Müdürü İstiklal Okur ise “Bugün burada çocuklarımızın güzel bir gün geçirmelerini sağlayan AK Parti Edremit Kadın Kollarına teşekkür ederiz. Çocuklarımız için güzel ve eğlenceli bir gün oldu. Bizim yuvamız 50 çocuk kapasiteli. Şu anda 40 adet çocuğa ev sahipliği yapıyoruz. Biz idare olarak elimizden geldiği kadar aile ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Bu çocuklar yarının yetişkin bireyleri olarak toplumdaki yerlerini alacakları için sorumluluğumuz çok ağır. Biz idare olarak işimizi gerçekten severek ve benimseyerek yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.