BAŞKAN KAMİL SAKA, CHP GENEL MERKEZİ’NDE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAŞKAN KAMİL SAKA, CHP GENEL MERKEZİ’NDE

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Genel Merkezi’ni ziyaret ederek Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ile görüştü. Genel Başkan Yardımcısı Bingül ile Başkan Saka,  güncel siyasi konuları değerlendirdi.

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Genel Merkezde çeşitli temaslarda bulunan Belediye Başkanı Saka, Parti Örgütü, Örgüt Yönetimleri ve Yurtdışı Örgütlenmelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’ü makamında ziyaret ederek bir süre görüştü Başkan Saka, Edremit Belediyesi olarak yürüttükleri çalışmalar ve uygulamaya sokmayı hedefledikleri projeler ile ilgili Genel Başkan Yardımcısı Bingöl’e bilgi verdi. Güncel siyasi konuların değerlendirildiği ziyarette Başkan Saka, Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ile yaklaşan Haziran seçimleri öncesinde çalışmalar ile ilgili değerlendirme fırsatı da buldu.  Ziyaret nedeniyle konuğu Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya teşekkür eden Genel Başkan Yardımcısı Bingöl, Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerin çok önemli olduğunu belirterek, “Ülkemizin karanlık AKP iktidarından kurtulup, ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak bir yönetime ihtiyaç vardır. Ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak en büyük iktidar adayı Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşıyabilmek için tüm yurt genelinde olduğu gibi Edremit ilçemizde de başarılı sonuçlar elde etmeliyiz. Edremit’te 2014 yerel seçimlerinde elde ettiğimiz başarılı sonuçları daha da yükselen bir grafik ile sürdürmeliyiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.