EDREMİT KENT KONSEYİ’NDEN ZİYARETLER

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT KENT KONSEYİ’NDEN ZİYARETLER

Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Metin Tunçer ve yürütme kurulu üyeleri Edremit Kaymakamı Abdulhamit Erguvan ve Edremit Belediye Başkan vekili Hilkat Parıltan’ı ziyaret etti.

Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Metin Tunçer, yürütme kurulu üyeleri ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu. Edremit Kaymakamı Abdulhamit Erguvan’ı ziyaret eden Kent Konseyi üyeleri çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Kent Konseyi Genel Sekreteri Metin Tunçer, Edremit Kent Konseyi’nin yeni dönemde genel kurulunu yaparak çalışmalarına başladığını belirterek, yürütme kurulunda ki görev dağılımından sonra çalışma gruplarının da yakın oluşturulacağını belirterek konseyin çalışmaları ve konseyin planladığı hizmetler ile ilgili bilgi verdi. Kaymakam Erguvan’da ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, Kent Konseylerinin katılımcı yönetim anlayışının en güzel örneklerinden birisi olduğunu belirterek konsey üyelerine başarılar diledi. Edremit Belediye Başkan Vekili Hilkat Parıltan’ı da makamında ziyaret eden Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Metin Tunçer ve yürütme kurulu üyeleri çalışmalar ile ilgili bilgi verip, “Kent Konseyinin kurulmasından ve karar organlarının oluşmasına kadar her zaman yanımızda olan ve bizlere desteğini eksik etmeyen Belediye Başkanımız Kamil Saka’ya teşekkür ediyoruz” dediler. Belediye Başkan Vekili Hilkat Parıltan’da Belediye Başkanı Kamil Saka’nın belediye hizmetleri ile ilgili görüşmelerde bulunmak üzere Ankara’da bulunduğunu belirterek, belediye olarak Kent Konseyi’ne destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.