" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYVALIK CHP PARTİ OKULU AKÇAPINAR’DA FİDAN DAĞITTI

Ayvalık CHP Parti Okulu Akçapınar mahallesinde 300 adet zeytin ve çam fıstığı fidanı dağıttı. Yapılan etkinliğe Şehir dışında olduğu için Belediye Başkanı Rahmi Gençer katılamazken, Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, Meclis üyesi Salman Kayran, Mehmet Ali Tuncer, Ayrıca CHP Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Asım Sürer, Filiz Karayelli ile birçok partili katıldı. Mahallelinin yoğun ilgi gösterdiği […]

AYVALIK CHP PARTİ OKULU AKÇAPINAR’DA FİDAN DAĞITTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık CHP Parti Okulu Akçapınar mahallesinde 300 adet zeytin ve çam fıstığı fidanı dağıttı.

Yapılan etkinliğe Şehir dışında olduğu için Belediye Başkanı Rahmi Gençer katılamazken, Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, Meclis üyesi Salman Kayran, Mehmet Ali Tuncer, Ayrıca CHP Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Asım Sürer, Filiz Karayelli ile birçok partili katıldı.

Mahallelinin yoğun ilgi gösterdiği Etkinlikte konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, CHP’nin Ankara’da büyük bir parti okulu olduğunu ce burada partinin üyelerinin eğitim alarak projeler ürettiklerini söyledi.

Bacan, “İl ve ilçe teşkilatlarımızda da Meclis üyelerimiz ve üyelerimizden oluşan gruplarla şehir merkezinde ve mahallelerimizde projeler yapılıyor. Bugünde bir grup arkadaşımız Akçapınar mahallemizi seçmiş ve bugün burada Yırca’da kesilen ağaçlara atfen fidan dağıtımı yapacağız. Ayrıca Belediye Başkanımız Sayın Rahmi Gençer şehir dışında olduğu için katılamadı bu projeye. Ancak hepinize çok çok selamları var. Önümüzdeki hafta içerisinde Belediye olarak Muhtarlarımızı da yanımıza alarak bütün mahallelerimizi gezeceğiz. Mahallelerimizin temel ihtiyacı olan yol, park bahçe, temizlik işleri gibi mahallelerimizin ne ihtiyacı varsa hep birlikte sizlere danışarak sizlerle konuşarak eksiklerimizi tespit edeceğiz. İnşallah yaz gelmeden birkaç ay içerisinde mahallelerde olan bütün eksiklikleri tamamlayacağız. Ben bu projeyi hayata geçiren arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etkinlikte söz alan Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Filiz Karayelli, “Buraya Yırca köyünde kesilen binlerce ağacın yerine bizlerin, Cumhuriyet Halk Partililerin duyarlılığını göstererek yeni fidanlar ekip onları yeşertmek adına sizlerin desteğini bekliyoruz. Termik santraller yapmak uğruna çevreyi ve doğayı yok edip, bizim yaşamımızı yok edip bu ağaçları kesenlere inat, AKP iktidarına inat biz bu ağaçları burada dikeceğiz. Hep birlikte sizlerinde desteğini bekliyoruz. Sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Bir diğer Balıkesir Milletvekili Aday adayı Asım Sürer ise şunları söyledi, “Sevgili Akçapınarlılar. Biliyorsunuz ki uzun yıllardır hep bir aradayız. Şu anda da yine dostlarla bir aradayız. Ne zaman denk gelsem, böyle bir şansımda var ne zaman Cuma namazını burada kılsam arkasından yemeğimizi de yiyoruz karnımız da doyuruyoruz. Bugünde böyle oldu. Demek ki Akçapınar hep hayırlı geliyor bize. Şu anda bu zeytin fidanları tabii ki bir örnek. Eğer köylümüz buna ihtiyaç duyuyorsa talep ediyorsa bunun devamı gelecek. Birde tabiî ki şu var, köylümüz az önce bize bir takım sıkıntılarını söyledi. Çözebilecek olan arkadaşlarda burada. Hep beraber ilgilenilip bunların üstesinden gelinecek. Biz önümüzdeki dönemde artık köylümüzün işçimizin çiftçimizin yok sayıldığı bu düzene dur demek için Cumhuriyet halk Partisinden Milletvekili Aday Adayı olduk. Sizi Mecliste temsil etmek istiyoruz. Sizin içinizden biri olarak sizi temsil etmek istiyoruz. Onun için önce adaylarımız belli olacak akabinde de yanınıza geleceğiz. Oy isteyeceğiz. Artık köylümüzü yok sayan çiftçimizi yok sayan işçimizi emekçimizi yok sayan bu iktidara dur demenin vakti olduğunu söyleyeceğiz.”

Yapılan konuşmaların ardından fidanlar mahalle sakinlerine dağıtıldı. Etkinlik dağıtımın akabinde Milletvekili Aday Adayları, Meclis üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcı Gökay Bacan halkla sohbet etmesiyle sona erdi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.