AYVALIK’TA TRAFİK KAZALARINA ‘DUR’ DİYEBİLMEK İÇİN DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYORLAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK’TA TRAFİK KAZALARINA ‘DUR’ DİYEBİLMEK İÇİN DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYORLAR

Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği bünyesindeki ekipler, trafik kazalarına engel olarak sürücülerin yaralanmaları ve ölümlerinin önüne geçebilmek içi yoğun çabalarını sürdürüyorlar.

Bu kapsamda son yıllarda artan motosiklet ve otomobil kazalarının yanı sıra sürücülerin trafik kurallarına riayet edip etmemeleriyle, araçlarda eksik belgelerle, muayenelerinin olup olmadığını sıkı bir denetim altına alan ekipler, sürücülere adeta kuş uçurtmuyor.

Ayvalık’ta birçok noktada denetimlerini sürdüren ekiplerin bu çalışmaları vatandaşlar tarafından takdirle karşılanırken, Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki Trafik Büro Amirliği ekiplerinin ise kış aylarında da olsa sıkı denetimlerini sürdüreceklerini ve böylelikle yayalarla, sürücülerin can ve mal güvenliklerini sağlamaya çalıştıklarını kaydetmeleri ise dikkatlerden kaçmıyor.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.