KARINCA DERESİ KÖPRÜSÜ YIKILIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

KARINCA DERESİ KÖPRÜSÜ YIKILIYOR

Burhaniye’ de Karıca Deresi üzerindeki eski köprü Burhaniye Belediyesi tarafından yeniden yapılıyor

Yaklaşık 60 yıllık olan eski köprü tehlike arz ettiği için yıkılarak yenisi yapılıyor. Burhaniye Belediyesi teknik personelinin geniş çaplı araştırmaları sonucu artık bu köprünün hizmet veremeyeceğinin kararı sonucundaköprü yıkılmaya başlandı. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal çalışmaları bizzat yerinde takip etti.

Başkan Uysal “Tüm halkımıza hayırlı olur inşallah. Senelerce Burhaniye yükünü tek başına taşıyan ve daha sonra yeni köprünün yapılmasıyla az da olsa yükü azalan köprü, her geçen gün artan nüfusumuza da cevap verememektedir. Tehlike arz etmektedir. Vatandaşlarımıza hizmet etmek ve onların güvenliğini düşünmek bizim görevimiz. Bu doğrultuda elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.