" />
USD
3,6875
EURO
4,3400
ALTIN
151,3400

“TÜRKİYE’NİN CHP’YE, DÜNYANIN DA CHP İKTİDARINDA Kİ BİR TÜRKİYE’YE İHTİYACI VAR”

CHP’li Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka; “TÜRKİYE’NİN CHP’YE, DÜNYANIN DA CHP İKTİDARINDA Kİ BİR TÜRKİYE’YE İHTİYACI VAR” CHP Edremit İlçe Başkanlığı Zeytinli Mahalle Temsilcili tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ve partililerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda bir konuşma yapan CHP’li Edremit Belediye Başkanı Kamil […]

“TÜRKİYE’NİN CHP’YE, DÜNYANIN DA CHP İKTİDARINDA Kİ BİR TÜRKİYE’YE İHTİYACI VAR”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP’li Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka;

“TÜRKİYE’NİN CHP’YE, DÜNYANIN DA CHP İKTİDARINDA Kİ BİR TÜRKİYE’YE İHTİYACI VAR”

CHP Edremit İlçe Başkanlığı Zeytinli Mahalle Temsilcili tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ve partililerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda bir konuşma yapan CHP’li Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Önce ben değil, önce ülkem ve partim demeli, CHP’nin bir fazla milletvekili çıkarmasını hedeflemeliyiz. Türkiye’nin CHP’ye, dünyanında CHP iktidarında ki bir Türkiye’ye ihtiyacı var” dedi.

CHP Edremit İlçe Başkanlığı Zeytinli Mahalle Temsilcili tarafından Turban Tatil Köyü salonunda kahvaltılı toplantı düzenlendi. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıya CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, CHP Genel Sayman Yardımcısı Ali Kemal Deveciler, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, Edremit Ticaret Odası Başkanı İsmail Aynur, Balıkesir Tabip Odası Başkanı Fikret Şahin, aday adayları, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleri katıldı. CHP Zeytinli Mahalle Temsilcisi Şerafettin Başkaya, CHP Edremit kadın Kolları Başkanı Gülen Üstüner, CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün’ün birer konuşma yaptığı toplantıda Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Genel Sayman Yardımcısı Ali Kemal Deveciler partilileri selamladı. Toplantıda bir konuşma yapan CHP’li Başkan Kamil Saka; “Ülkemizin içinde bulunduğu durumu anlatmamıza gerek yok. Cumhurbaşkanı bir siyasi partinin genel başkanı gibi seçim meydanlarına çıkarak bazı değişikliklerin yapılabilmesi için için en az 400 tane milletvekili çıkarılması gerektiğini söylemeye başladı. Böyle bir olayı bugüne kadar yaşamamıştık. Ama bunlar tam tersine etki yaparak bizleri de onların bugüne kadar yaşamadığı bir maceraya sürüklediğine inanıyorum. Onlarda bugüne kadar hiç bir seçim yenilgisi yaşamamışlardı. 7 Haziran 2015 onların ilk seçim yenilgisi olması hepimizin amacı olmalıdır. Çoğumuz yanımızda ki arkadaşlarımızın milletvekili olması için çaba gösterecektir. Bunda tüm partililerimizin yerden göğe kadar hakkı vardır. Ama hepimizin göz ardı etmemesi gereken bir tek şey var. Bizler Ahmet’i, Mehmet’i , Ayşe’yi, Fatma’yı değil, Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir fazla milletvekili çıkarmasını hedeflemeliyiz. Hepimiz yapılacak olan ön seçim yada parti gözetiminde ki temayül yoklamasında bu doğrultuda oy kullanacağımıza inanıyorum. Hepimizin oyları ile seçilmiş olan merkez karar organlarımızın alacağı karar en önemli gerçektir. Çünkü biz kendi iç meselelerimiz ile uğraşıp mevcut iktidarla uğraşmayı bıraktığımız an belki bir daha seçim yapılma ihtimalide ortada kalmayacaktır. Aday adayı arkadaşlarımdan bir tek şey rica ediyorum. Önce ben değil, önce ülkem, önce partim demek mecburiyetindeyiz. Çünkü Türkiye’nin Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve dünyanında Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında ki bir Türkiye’ye ihtiyacı vardır. 2015 seçimlerinin bu doğrultuda bir iktidar çıkaracağı umuduyla hepinize katıldığınız için teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi. Toplantıda aday adayları da tanıtıcı dokümanlarını dağıtıp partililer ile sohbet ettiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.