LOKANTACILAR UMRE’YE HAZIRLANIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

LOKANTACILAR UMRE’YE HAZIRLANIYOR

Ayvalık Aşçı, Köfteci ve Benzerleri Odası Başkanı Hasan Yıldız,Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte üyelerden gelen yoğun talepler neticesinde Nisan ayı içerisinde Umre programı düzenleyeceklerini duyurdu.

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı eğitimleri seminerler ve geziler ile birlikte üyelerden tam not alan Başkan Hasan Yıldız Nisan ayı içerisinde gerçekleşecek olan Umre gezisi için firmalarla görüşme sağladı. Üyelerden gelen yoğun ilgi karşısında Umre seyahati için görüşmeler yaptığını ve bir firma ile konuştuklarını ifade eden Başkan Hasan Yıldızüyelerin Umre programına katkı sağlayacağını bildirdi.

Başkan Yıldız kültür ve sosyal geziler yaptıklarını, İzmir, Bursa, Çanakkale, İstanbul, Konya gibi illere gittiklerini bunun yanı sıra birçok ilde de fuarlara katılarak üyelerin ufkunun açıldığını belirtti. Başkan Yıldız üyelerden gelen Umre gezisi ile ilgili de görüşmelere bitirdiklerinin ve katımları aldıktan sonra Nisan ayı içerisinde maneviyata yolculuk edeceklerini kaydetti. Yıldız hem oda olarak hem de Balıkesir’de meslek odaları içerisinde bir ilki gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

Başkan Yıldız Umre programına katılmak isteyen üyelerin odaya başvurarak veya arayarak bilgi alabileceğini vurguladı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.