HAVRANIN İLK AVRUPA ŞAMPİYONU AYBÜKE PAMUK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

HAVRANIN İLK AVRUPA ŞAMPİYONU AYBÜKE PAMUK

7 – 8  Şubat 2015 tarihlerinde  Antalya İlk kez düzenlenen ve 28 ülkeden 240 sporcunun katıldığı  1. Avrupa Minikler Taekwondo Şampiyonasında Havran Halk Eğitim Müdürlüğü Taekwon-do Takımı  ve  Karagözoğlu Klubü Sporcusu AYBÜKE PAMUK 44 kg bayanlarda Avrupa Şampiyonu olarak tarihe geçti.

Antrenör Mehmet PAMUK; şampiyonaya katılmalarında kendilerine maddi ve manevi destekte bulunan; Başta Okul Müdürü Sayın Nuri İNAN’A, Havran Halk Eğitim Müdürü Sayın Nuri SAĞLAM’A, Havran Milli Eğitim Müdürü Sayın Fethi BİLGE’YE, Havran Gençlik Ve Spor Müdürü Züref SOFUOĞLU’NA, Havran Belediye Başkanı Sayın Emin ERSOY ‘A,  Havran Kaymakamı Sayın Yasin ÖZTÜRK Bey’e  ve bizlere her zaman destek olan Avrupa Şampiyonu ve Milli Antrenör Sayın NECLA AĞATEKİN Hocamıza çok teşekkür ediyorum. Avrupa Şampiyonluğu Güzel Havran’ımıza  hayırlı olsun dedi.

 

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.