" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

GENÇER’DEN ŞAMPİYON KIZLARA JEST.

Ayvalık Anadolu Lisesi (AYAL) Kız Voleybol Takımı fırtına gibi eserek Balıkesir Şampiyonu oldu. 5 Aralık 2014 tarihinde Ayvalık’ta başlayan okullar arası Genç Kızlar Voleybol Müsabakalarında Balıkesir’de oynanan final maçında il şampiyonu olan sporcular, başarılarını ziyaret ettikleri Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ile paylaştılar. Yanlarında Antrenör Sedat Oğuz ile Ayvalık’ın şampiyon kızları makamında ziyaret ettikleri başkan […]

GENÇER’DEN ŞAMPİYON KIZLARA JEST.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Anadolu Lisesi (AYAL) Kız Voleybol Takımı fırtına gibi eserek Balıkesir Şampiyonu oldu.

5 Aralık 2014 tarihinde Ayvalık’ta başlayan okullar arası Genç Kızlar Voleybol Müsabakalarında Balıkesir’de oynanan final maçında il şampiyonu olan sporcular, başarılarını ziyaret ettikleri Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ile paylaştılar.

Yanlarında Antrenör Sedat Oğuz ile Ayvalık’ın şampiyon kızları makamında ziyaret ettikleri başkan Gençer tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirildiler.

Voleybolcu şampiyon kızlara sporun yanında mutlaka bir yabancı dil öğrenmelerini tavsiye eden başkan Gençer, “Hiç set vermeden şampiyonluğu elde ettiğiniz için s,izleri tebrik ediyorum. Kütahya’da yapılacak olan bölge şampiyonasında da bu başarınızın devamının gelecğine inanıyorum. Spor ile ilgilenmek güzel bir şey ancak derslerinizi de ihmal etmeyin. Bölge şampiyonasında başarılar diliyorum” dedi.

Antrenör Sedat Oğuz’da takımlarının il şampiyonluğuna giden yoldaki çalışmalar hakkında başkan Gençer’e bilgiler aktardı.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.