" />
USD
3,6886
EURO
4,3445
ALTIN
151,3616

MUHTARLARDAN BASKİ’YE TEŞEKKÜR

BASKİ Körfez Şubesi Müdürü Ali Enisi Isparta, Edremit mahalle muhtarlar ile bir araya geldi. Muhtarlar Isparta ve personeline duyarlılıklarından ve gece gündüz sıkıntılarını giderdikleri için teşekkür etti. BASKİ Körfez Şubesi Müdürü Ali Enisi Isparta ve BASKİ Edremit Şefi Ahmet Herdan, BASKİ Körfez Şubesi’nde Edremit mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Yapılan toplantıda muhtarlar mahallelerinde bulunan […]

MUHTARLARDAN BASKİ’YE TEŞEKKÜR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

BASKİ Körfez Şubesi Müdürü Ali Enisi Isparta, Edremit mahalle muhtarlar ile bir araya geldi. Muhtarlar Isparta ve personeline duyarlılıklarından ve gece gündüz sıkıntılarını giderdikleri için teşekkür etti.

BASKİ Körfez Şubesi Müdürü Ali Enisi Isparta ve BASKİ Edremit Şefi Ahmet Herdan, BASKİ Körfez Şubesi’nde Edremit mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Yapılan toplantıda muhtarlar mahallelerinde bulunan mevcut sıkıntıları ve ihtiyaçlarını dile getirdi. Muhtarlar “Öncelikle başta siz olmak üzere personelinize teşekkür ederiz. 24 saat BASKİ personeline telefondan ulaşabiliyoruz. Kendileri alanlarında bilgili ve tecrübeli arkadaşlar. Mahallemizde yaşanan sıkıntıları en kısa sürede gelerek çözüme kavuşturuyorlar. Sizden ve ekibinizden çok memnunuz” dedi.

BASKİ Körfez Şubesi Müdürü Ali Enisi Isparta ise “Bugün burada sizlerle buluştuk. Düzenli olarak mahallelerinizi ziyaret edip, sıkıntılarını yerinde görüp, ona göre gerekeni yapacağız. Biz şu anda mahallelerde bulunan cami ve mahallelerinizin umumi tuvaletlerini temizletiyoruz. Bu rutin olarak devam edecek. Diğer bir konu bütün mahallelerimizde yangın vanaları olacak. Var olanlar modernize edilecek, olmayanlara da konacak. Genel olarak sıkıntılarınız belli. Su kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, su sıkıntısını gidereceğiz. Kanalizasyon sıkıntımızı da birbirine yakın mahalleleri paket arıtmaya bağlayarak çözeceğiz. Bu arada Zeytinli arıtmamızın kapasitesi yaklaşık 3 katı artırılacak. Biz günü kurtarma derdinde değiliz, bizim çabamız yaptığımız bir işin 40-50 yıl sonrasına kadar hitap edebilmesidir. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Edip Uğur ve BASKİ Genel Müdürümüz Sayın Mustafa Bayram, halkımızın rahatı ve sağlığı konusunda çok duyarlılar. Biz de ekiplerimizle sizlerin ve halkımızın emrindeyiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.