" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ZEYTİNLİ CHP’Lİ KADINLARIN KAHVALTISI MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARININ GÖVDE GÖSTERİSİNE SAHNE OLDU

Edremit CHP İlçe Başkanlığı desteği ile Zeytinli CHP mahalle temsilcilerinin Akçay Turban Tesisleri’nde ki kahvaltısı yoğun siyasetçi akınına uğradı. Balıkesir – Edremit ve çevre partililerin büyük ilgi gösterdiği kahvaltı da konuşan Edremit CHP’nin çiçeği burnunda ki yeni başkanı Enver ENLİGÜN konuşmasında; ” 2014’ün 30 Mart’ında büyük bir özveri, disiplin ve fedakarlık içerisinde ortaya koyduğumuz mücadelenin […]

ZEYTİNLİ CHP’Lİ KADINLARIN KAHVALTISI MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARININ GÖVDE GÖSTERİSİNE SAHNE OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Türkan ÖZDEMİR

Edremit CHP İlçe Başkanlığı desteği ile Zeytinli CHP mahalle temsilcilerinin Akçay Turban Tesisleri’nde ki kahvaltısı yoğun siyasetçi akınına uğradı. Balıkesir – Edremit ve çevre partililerin büyük ilgi gösterdiği kahvaltı da konuşan Edremit CHP’nin çiçeği burnunda ki yeni başkanı Enver ENLİGÜN konuşmasında; ” 2014’ün 30 Mart’ında büyük bir özveri, disiplin ve fedakarlık içerisinde ortaya koyduğumuz mücadelenin en önemli ayağı olarak gördüğüm kadın üyelerimizin üstün gayret ve başarısı, Balıkesir ve hatta Türkiye siyasetinde önemli bir yer kaplamaktadır. Evlerinizden, işlerinizden, eşlerinizden ve çocuklarınızdan ödün vererek daha özgür ve adaletli bir Türkiye için çıkmış olduğumuz bu yolda belki de en önemli viraja yaklaşmış bulunuyoruz. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler demokrasinin sandıkta vücut bulacağı bir yarış olmasının ötesinde Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarının bizlere armağan ettiği bağımsız, laik ve çağdaş Türkiye’nin geleceğinin de oylaması olacaktır. Bu zamana kadar gösterdiğiniz takdire şayan başarı ve azminizi bugünden itibaren ortaya koyacağımız seçim çalışmalarında da aynı kararlılıkla vereceğinizden hiç bir kuşku duymuyorum” dedi.

Milletvekili aday adaylarının adeta gövde gösterisine dönen kahvaltıda yaptığı konuşmasıyla güne damgasını vuran Edremit Belediye Başkanı Kamil SAKA; ” Ülkemizin içinde bulunduğu durumu anlatmamıza gerek yok. Bizim amacımızı Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir fazla milletvekili çıkarmak olmalı. Önce ”ben” değil ”partim” olmalı. Ve onların 7 Haziran 2015’te seçim yenilgisini tatmalarını sağlamalıyız. Türkiye’nin Cumhuriyet Halk Partisi’ne dünyanın da Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında ki bir Türkiye’ye ihtiyacı var” dedi.

DENİZ MOBİLYA VE KOLTUK DÖŞEME İMALATTAN HALKA SATIŞ MAĞAZASINI AKÇAY’DA HİZMETE AÇTI

Dürüst esnaf dürüst insan olarak tanıdığım ender insanlardan Deniz Mobilya’nın sahibi Erdoğan bey ve değerli eşi.

Bizim eve aşağı yukarı 100 metre mesafede Atatürk caddesi no:27’de ki iş yerlerinde 30 yıllık tecrübe ile 10 yıldır Akçay’da Körfez halkına koltuk döşeme yaparak eşiyle birlikte güler yüzlü hizmet veriyorlar. Bu kıymetli dostlarım koltuk ve kanepelerimize yapmış oldukları yeniliklere ilaveten şimdide açmış oldukları mobilya ve aksesuar mağazası ile tüm Körfez halkına hizmete devam ediyorlar. Akçay’lılar gözünüz aydın. Artık o reklamı bol büyük mağazalara gitmenize gerek kalmadı. Ekonomik fiyatlarla hizmet ayağınıza geldi. Mağazayı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Hoşça kalın, sağlıkla kalın.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.