" />
USD
3,6894
EURO
4,3434
ALTIN
151,4429

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Şubat ayı toplantısını Meclis Başkan Vekili Ekrem Pehlivan başkanlığında gerçekleştirdi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde; muhtelif mahallelerde bulunan otoparkların, Altıeylül ilçesinde yer alan Altıeylül İlköğretim Okulu, Karesi İlçesi sınırlarında bulunan Ege Mahallesi Köylü Garajı ve Hacısefer Cami yanındaki otoparkın Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan BALPARK’a devredilmesi konusu Plan ve Bütçe Komisyonu’na sevk […]

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Şubat ayı toplantısını Meclis Başkan Vekili Ekrem Pehlivan başkanlığında gerçekleştirdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde; muhtelif mahallelerde bulunan otoparkların, Altıeylül ilçesinde yer alan Altıeylül İlköğretim Okulu, Karesi İlçesi sınırlarında bulunan Ege Mahallesi Köylü Garajı ve Hacısefer Cami yanındaki otoparkın Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan BALPARK’a devredilmesi konusu Plan ve Bütçe Komisyonu’na sevk edildi. Balıkesir il merkezinde insanları spora özendirmek, ulaşımı rahatlatmak ve park sorununa çözüm bulmak amacıyla planlanan bisiklet yolları yapımı konusu Plan ve Bütçe Komisyonu, Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu ile Ulaşım Komisyonlarına sevk edildi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin bölge tarım ve hayvancılığına hareket kazandırmak amacıyla mevcut Hayvan Pazarı’nın bulunduğu bölgeye yapılması planlanan mezbaha, sebze- toplayıcı ve Balık hali projesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na ele alındı. Öte yandan İvrindi ilçesi sınırları içerisinde bulunan Necati Sezgin Mesire Yeri alınana yapılması planlanan Sahipsiz Hayvanları Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi konusu İmar ve Bayındırlık Komisyonu’nda görüşüldü.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.