BOSNA HERSEK FAHRİ BAŞKONSOLOSU, EDREMİT BAŞKANI KAMİL SAKA’I ZİYARET ETTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BOSNA HERSEK FAHRİ BAŞKONSOLOSU, EDREMİT BAŞKANI KAMİL SAKA’I ZİYARET ETTİ

Bosna Hersek Fahri Başkonsolosu ve Türkiye-Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu Kurucu ve Onursal Başkanı Ahmet Kemal Baysak, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti.

Bosna Hersek İzmir Fahri Başkonsolosu aynı zamanda Türkiye-Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu Kurucu ve Onursal Başkanı olan Ahmet Kemal Baysak, Edremit Belediye makamında ziyaret etti. Türkiye-Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu yöneticileri ile birlikte Başkan Saka’yı ziyaret eden Baysak, Bosna Hersek ile Türk halkının arasında yıllara uzanan bir bağ bulunduğunu belirterek iki ülke arasında ki kardeşlik ve iş birliğini geliştirmek için Bosna Hersek’e davet etti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da ziyaret nedeniyle konuklarına teşekkür ederek kardeşlik duygularını geliştirmek ve işbirliği ortamı yaratabilmek için her türlü gayret ve çabayı göstermeye hazır olduklarını ifade eti. Ziyaret anısına Bosna Hersek Fahri Başkonsolosu ve Türkiye-Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu Kurucu ve Onursal Başkanı Ahmet Kemal Baysak, ziyaret anısına Belediye Başkanı Kamil Saka’ya tarihi Mostar Köprüsü’nün resimleri bulunduğu tablo hediye etti. Başkan Kamil Saka’da üzerinde tarihi Antandros Antik Kentini simgeleyen resimlerin bulunduğu kupalar hediye etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.