TÜRKİYE ŞAMPİYONU ALTIEYLÜL’DEN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

TÜRKİYE ŞAMPİYONU ALTIEYLÜL’DEN

Altıeylül Belediyespor Kulubü 61 İl içinde Türkiye 2.Si oldu

Altıeylül Belediyespor Kulübü Judo takımı Tekirdağ’dan başarıyla döndü. Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası Tekirdağ ilinde yapıldı. Kulüp Başkanı Fikrettin Kocaman, Belediye Meclis Üyeleri Ümit Demirbaş ve Adnan Demirtaş, Kulüp Antrenörleri Timur Bizsan, Mehmet Yılmaz, Mehmet Güner ve sporcular Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret ettiler.

Judo takımı 61 il içinde Türkiye 2. si olurken, sporcular yurtdışı müsabakalarında ilimizi ve kulübü temsil edecekler.

Yapılan şampiyonada kulüp sporcusu Burcu Hantuk 48 kiloda rakiplerini yenerek Türkiye Şampiyonu oldu ve göğsümüzü kabarttı. Ayrıca 52 kiloda İrem Korkmaz Türkiye 1.si, 63 kiloda Hilal Zaman Türkiye 1.si., +70 kiloda Melike Tuzoğlu Türkiye 3.sü, 60 kiloda Berat Kılış Türkiye 3.sü, 66 kiloda Halil Çimen Türkiye 5.si olma başarısını gösterdi.

Türkiye Şampiyonu olan Burcu Hantuk başarı belgesini Başkan Zekai Kafaoğlu ile paylaştı. Başkan Kafaoğlu Judo takımının başarılı bir şekilde şampiyonadan döndüğünü söyleyerek, “Kulübümüzden şampiyon çıkması da bizi mutlu etti. Sporun her branşını destekliyoruz. Spor çok önemlidir, sporcularımız aldıkları derecelerle Altıeylül adını tüm Türkiye’ye duyurdular. Tüm sporcularımız ve hocalarımızı tebrik ediyorum” dedi.

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.