" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BALYA’DA KARDA KAPANAN YOLLARI BELEDİYE AÇTI

Balya’da belediye, kardan kapanan kırsal mahallelerin yollarını açtı. Belediye Başkanı Osman Kılıç, öncülüğündeki kar temizleme araçları, saat 11.30 başlattıkları kar temizleme çalışmalarını saat 24.00 de tamamlarken, vatandaşları sevindirdi. Balya ilçesinde, yoğun kar yağışı kırsal mahalle yollarını ulaşıma kapatırken, belediye, Patlak, Akçal, Meteoroloji, Alidemirci, Narlı, Bakacak ve Naipli mahalle yollarında yoğun bir çalışma başlattı. Gece yarısına […]

BALYA’DA KARDA KAPANAN YOLLARI BELEDİYE AÇTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balya’da belediye, kardan kapanan kırsal mahallelerin yollarını açtı. Belediye Başkanı Osman Kılıç, öncülüğündeki kar temizleme araçları, saat 11.30 başlattıkları kar temizleme çalışmalarını saat 24.00 de tamamlarken, vatandaşları sevindirdi.

Balya ilçesinde, yoğun kar yağışı kırsal mahalle yollarını ulaşıma kapatırken, belediye, Patlak, Akçal, Meteoroloji, Alidemirci, Narlı, Bakacak ve Naipli mahalle yollarında yoğun bir çalışma başlattı. Gece yarısına kadar devam eden çalışmalar sonucu kapanan yollar açılırken, darda kalan vatandaşlara yardımlar götürüldü. İlçe de yoğun bir kış yaşandığını anlatan Belediye Başkanı Osman Kılıç, her zaman vatandaşların yanında olduklarını söyledi. Kılıç, belediyenin her zaman darda kalan vatandaşların yardımcısı olduğunu söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.