BALYA’DA KARDA KAPANAN YOLLARI BELEDİYE AÇTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BALYA’DA KARDA KAPANAN YOLLARI BELEDİYE AÇTI

Balya’da belediye, kardan kapanan kırsal mahallelerin yollarını açtı. Belediye Başkanı Osman Kılıç, öncülüğündeki kar temizleme araçları, saat 11.30 başlattıkları kar temizleme çalışmalarını saat 24.00 de tamamlarken, vatandaşları sevindirdi.

Balya ilçesinde, yoğun kar yağışı kırsal mahalle yollarını ulaşıma kapatırken, belediye, Patlak, Akçal, Meteoroloji, Alidemirci, Narlı, Bakacak ve Naipli mahalle yollarında yoğun bir çalışma başlattı. Gece yarısına kadar devam eden çalışmalar sonucu kapanan yollar açılırken, darda kalan vatandaşlara yardımlar götürüldü. İlçe de yoğun bir kış yaşandığını anlatan Belediye Başkanı Osman Kılıç, her zaman vatandaşların yanında olduklarını söyledi. Kılıç, belediyenin her zaman darda kalan vatandaşların yardımcısı olduğunu söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.