" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ALTIEYLÜL AMATÖRLERİN YANINDA

Altıeylül Belediyesi 2. Amatör Küme’de mücadele eden 10 kulübe malzeme desteği yaptı. Altıeylül Belediyespor Kulübü Altıeylül Belediyesi’ne bağlı olan ve 2. Amatör Küme’de mücadele eden 10 kırsaL mahallenin spor kulüplerine malzeme yardımında bulundu. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Eray, Gençlik ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan, ASKF Başkanı Metin Mengüç, Altıeylül […]

ALTIEYLÜL AMATÖRLERİN YANINDA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altıeylül Belediyesi 2. Amatör Küme’de mücadele eden 10 kulübe malzeme desteği yaptı.

Altıeylül Belediyespor Kulübü Altıeylül Belediyesi’ne bağlı olan ve 2. Amatör Küme’de mücadele eden 10 kırsaL mahallenin spor kulüplerine malzeme yardımında bulundu. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Eray, Gençlik ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan, ASKF Başkanı Metin Mengüç, Altıeylül Belediyespor Kulübü Başkanı Fikrettin Kocaman ve kulüp yetkilileri katıldı. Kulüp Başkanları ve yöneticilerinin istekleri doğrultusunda Nergisspor, Gökköyspor, Çayırhisar, Aslıhantepecik, Köylüköyüspor ve Balıklıspor’a top, eşofman ve krampon verilirken, Çandırspor’a forma, krampon, top, Kesirvenspor ve Karamanköyspor’a top, krampon ve eşofman ile Ayşebacıfatihspor’a krampon ve top hediye edildi.

“HEDEFLERİNİZİ BÜYÜK TUTUN”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu yerel yönetimler olarak amatör spor kulüplerine yardımcı olmak için daha önce 1. Amatör Küme’de bulunan takımlara malzeme yardımı yaptıklarını ve şimdi de 2. Amatör Küme’de mücadele edecek olan takımlara malzeme desteğinde bulunduklarını söyledi.

Kafaoğlu “Hedeflerinizi büyük tutun, bir üst lige çıkmak için gayretlerinizi ve çabalarınızı bekliyoruz” dedi.

“MALZEME DESTEĞİ İLEKULÜPLER DAHA DA GÜÇLENECEK”

Gençlik ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan da “Malzeme desteği ile kulüplerimiz daha güçlü bir şekilde mücadele edecekler. Kulüpler adına Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu’na teşekkür ediyor, kulüplere başarılar diliyorum” diye konuştu.

“BU TÜR YARDIMLAR BİZLERİ MUTLU EDER”

ASKF Başkanı Metin Mengüç ise “Bu tür yardımlar bizleri mutlu eder. Amatörler fedakardır. Amatör kulüp yöneticileri kendi imkanları ile gençlere hizmet etmek için buradalar. Belediyenin bu yaptığı yardım bizler için çok önemlidir. Amatör spor kulüplerinin yanında olduğunuzu sadece malzeme değil gönülle de desteklediğinizden dolayı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

“HEYECANLANDIK”

Kulüpler adına konuşma yapan Karamanköyspor Yöneticisi Mehmet Sarı da “Heyecanlandık. Kırsal mahallelerde sporu yönetiyorsak bunlar sizin sayenizde oluyor. Siz destek olun bizde amatör sporu yüceltmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.