BURHANİYE’DE KAYMAKAM OSMAN YENİDOĞAN’DAN VEDA MESAJI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURHANİYE’DE KAYMAKAM OSMAN YENİDOĞAN’DAN VEDA MESAJI

Burhaniye’de yaklaşık 1 buçuk yıldan beri görev yapan Kaymakam Osman Yenidoğan, Balıkesir Büyükşehir Genel Sekreterliğine atanırken, veda ziyaretlerine de başladı. Kaymakam Yenidoğan, facebook’da da bir veda mesajı yayınladı.

Burhaniye Kaymakamı Osman Yenidoğan’ın Büyükşehir Genel Sekreterliğine ataması İçişleri Bakanlılığının onayından çıkarken, veda ziyaretlerine başlayan Yenidoğan, bir de mesaj yayınladı. Kaymakam Osman Yenidoğan, facebook da” Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine atamam İçişleri Bakanlık Makamından çıkmıştır. Önümüzdeki hafta inşallah yeni görevime başlayacağım. Tüm Burhaniyelilere ve çalışma arkadaşlarıma bana ve aileme gösterdikleri yakınlık ve ilgi dolayısı ile teşekkür ederim” diye yazdı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.