" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE’DE KAYMAKAM OSMAN YENİDOĞAN’DAN VEDA MESAJI

Burhaniye’de yaklaşık 1 buçuk yıldan beri görev yapan Kaymakam Osman Yenidoğan, Balıkesir Büyükşehir Genel Sekreterliğine atanırken, veda ziyaretlerine de başladı. Kaymakam Yenidoğan, facebook’da da bir veda mesajı yayınladı. Burhaniye Kaymakamı Osman Yenidoğan’ın Büyükşehir Genel Sekreterliğine ataması İçişleri Bakanlılığının onayından çıkarken, veda ziyaretlerine başlayan Yenidoğan, bir de mesaj yayınladı. Kaymakam Osman Yenidoğan, facebook da” Balıkesir Büyükşehir […]

BURHANİYE’DE KAYMAKAM OSMAN YENİDOĞAN’DAN VEDA MESAJI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de yaklaşık 1 buçuk yıldan beri görev yapan Kaymakam Osman Yenidoğan, Balıkesir Büyükşehir Genel Sekreterliğine atanırken, veda ziyaretlerine de başladı. Kaymakam Yenidoğan, facebook’da da bir veda mesajı yayınladı.

Burhaniye Kaymakamı Osman Yenidoğan’ın Büyükşehir Genel Sekreterliğine ataması İçişleri Bakanlılığının onayından çıkarken, veda ziyaretlerine başlayan Yenidoğan, bir de mesaj yayınladı. Kaymakam Osman Yenidoğan, facebook da” Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine atamam İçişleri Bakanlık Makamından çıkmıştır. Önümüzdeki hafta inşallah yeni görevime başlayacağım. Tüm Burhaniyelilere ve çalışma arkadaşlarıma bana ve aileme gösterdikleri yakınlık ve ilgi dolayısı ile teşekkür ederim” diye yazdı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.