" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE MEME KANSERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Edremit Belediyesi ve Edremit Rotary Kulübü’nün tarafından birlikte düzenlenen Op.Dr. Cüneyt Tuğrul, konuşmacı olarak yer aldığı “Erken Teşhis Hayat Kurtarır” konulu bilgilendirme toplantısı Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantıda Op. Dr. Cüneyt Tuğrul tarafından katılımcılara meme ve koln kanseri hastalığı ve bu hastalıktan korunmanın yolları ile ilgili bilgi verildi. Edremit Belediyesi ve Edremit Rotary Kulübü’nün […]

EDREMİT’TE MEME KANSERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi ve Edremit Rotary Kulübü’nün tarafından birlikte düzenlenen Op.Dr. Cüneyt Tuğrul, konuşmacı olarak yer aldığı “Erken Teşhis Hayat Kurtarır” konulu bilgilendirme toplantısı Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantıda Op. Dr. Cüneyt Tuğrul tarafından katılımcılara meme ve koln kanseri hastalığı ve bu hastalıktan korunmanın yolları ile ilgili bilgi verildi.

Edremit Belediyesi ve Edremit Rotary Kulübü’nün birlikte düzenlediği “Erken Teşhis Hayat Kurtarır” konulu bilgilendirme toplantısı, Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıdan önce bir konuşma yapan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, sağlığın her şeyin başında geldiğini ve  tüm hastalıklarda erken teşhisin çok önemli olduğunu ifade ederek konuşmacı Op.Dr. Cüneyt Tuğrul’a teşekkür etti. Rotary 2440 Bölge Sağlık Komite Başkanı Op.Dr. Cüneyt Tuğrul’un konuşmacı olarak katıldığı bilgilendirme toplantısında kanserden korunma, kolon kanseri, meme kanseri, kendi kendine meme muayenesi ve kanserle başa çıkmak konuları anlatıldı. Op.Dr. Cüneyt Tuğrul, Türkiye’de bu anlamda yeteri kadar bilinçlenmeye sahip olunmadığını ve gerçekleştirdikleri bu toplantılar ile bu alanda vatandaşları bilgilendirmeyi amaçladıklarını söyledi. Programa katılan kadınlar Op.Dr. Cüneyt Tuğrul meme ve kolon kanseri ile ilgili sorular sorarak bilgi aldı.Toplantıya Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit Rotary Kulübü Başkanı Gürkan Uzun ve çok sayıda vatandaş katıldı. Toplantı sonunda Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Dr. Tuğrul’a teşekkür ederek günün anısına fincan takımı hediye etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.