" />
USD
3,6859
EURO
4,3284
ALTIN
151,7863

BURHANİYE’ DE İYİ TARIM UYGULAMASI BAŞVURULARI

Burhaniye’de 2014 yılında bireysel veya grup halinde meyve ve sebze ürünlerinde veya örtü altında İyi Tarım Uygulamaları yapan üreticilere destekleme ödemesi yapılacağı açıklandı. Desteklemeden yararlanmak isteyen çiftçilerin 17 Marta kadar İlçe Müdürlüğüne başvurmaları istendi. Burhaniye de, Gıda tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünden yapılan açıklamada şunlara yer verildi.” 2014 yılında İyi Tarım Uygulamaları üretimi yapan üreticilerimizin […]

BURHANİYE’ DE İYİ TARIM UYGULAMASI BAŞVURULARI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de 2014 yılında bireysel veya grup halinde meyve ve sebze ürünlerinde veya örtü altında İyi Tarım Uygulamaları yapan üreticilere destekleme ödemesi yapılacağı açıklandı. Desteklemeden yararlanmak isteyen çiftçilerin 17 Marta kadar İlçe Müdürlüğüne başvurmaları istendi.

Burhaniye de, Gıda tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünden yapılan açıklamada şunlara yer verildi.” 2014 yılında İyi Tarım Uygulamaları üretimi yapan üreticilerimizin aşağıda yazılı belgelerle birlikte 17 Mart 2015 günü mesai bitimine kadar İlçe Müdürlüğümüze müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru sırasında, Başvuru dilekçesi (İlçe Müdürlüğünden alınabilir.)Yetkilendirilmiş kuruluşlarca düzenlenmiş geçerli İTU sertifikası.(2014 yılında düzenlenmiş olacak.), 2014 yılı ÇKS belgesi (Örtü altı alanlarda ÖKS belgesi),Yetkilendirilmiş kuruluş tarafından düzenlenen Ek-5 belgesi, Yetkilendirilmiş kuruluş tarafından düzenlenen örtü altı alanlar için düzenlenmiş Ek-6 belgesi. Üreticilerimizin yukarıda belirtilen belgelerle birlikte 17 Mart 2015 Salı günü mesai bitimine kadar İlçe Müdürlüğümüze başvurmaları gerekmektedir. Ödenecek tutar, meyve sebze üretim alanları için dekar başına 50 TL’dir. Örtü altı tarım alanları için ise 150 TL ödenecektir”

 

 

 

 

 

      

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.