" />

EMEKLİ MAAŞINI ÇALDIKLARI İDDİA EDİLEN 2 KİŞİ TUTUKLANDI

Edremit’de A.E isimli bir şahsın emekli maaşını kavgayı ayırmaya çalışırken çaldıkları iddia edilen 2 kişi mahkemece tutuklandı. Bir kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. 3 Şubat günü saat:14.20 sıralarında A.E. isimli vatandaşın bankadan yeni çekmiş olduğu, cebinde bulunan 1460 TL emekli maaşı, şüpheliler tarafından cebinden yankesicilik yapmak suretiyle çalınmıştı. Çevreden yapılan güvenlik kameralarının incelenmesi […]

EMEKLİ MAAŞINI ÇALDIKLARI İDDİA EDİLEN 2 KİŞİ TUTUKLANDI

Edremit’de A.E isimli bir şahsın emekli maaşını kavgayı ayırmaya çalışırken çaldıkları iddia edilen 2 kişi mahkemece tutuklandı. Bir kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

3 Şubat günü saat:14.20 sıralarında A.E. isimli vatandaşın bankadan yeni çekmiş olduğu, cebinde bulunan 1460 TL emekli maaşı, şüpheliler tarafından cebinden yankesicilik yapmak suretiyle çalınmıştı. Çevreden yapılan güvenlik kameralarının incelenmesi neticesi şüphelilerin kavga ediyor şeklinde gözükerek birbirleri arasında tantana şeklinde düzmece kargaşa çıkarıldığı ve A.E’nin de çıkarılan kavgayı ayırmak isterken cebindeki paraların çalındığı anlaşılmıştı. Edremit Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde, olayın failleri olduğu tespit edilen şüpheliler kimlik tespiti yapılarak yakalandı. Şüphelilerden T.Y.(28) ve İ.A.(34) çıkarıldığı mahkemece tutuklandı, H.A.(27)tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.