TÜRKİYE OKULLAR ARASI SATRANÇ ŞAMPİYONASI BURHANİYE DE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

TÜRKİYE OKULLAR ARASI SATRANÇ ŞAMPİYONASI BURHANİYE DE

Burhaniye’de Okullar arası Türkiye Satranç Şampiyonasına ev sahipliği yapacak. 31 Mayıs ile 5 Haziran arasında yapılacak şampiyonaya yaklaşık 450 sporcunun katılacağını anlatan Satranç Federasyonu Burhaniye Temsilcisi Dr. Birgi Tuna, müsabakanın ilçeye hareket getireceğini söyledi.

Burhaniye de, satranç sporu her geçen gün gelişirken, Okullar arası Türkiye Satranç Şampiyonasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 31 Mayıs ve 5 Haziran tarihlerinde yapılacak olan şampiyonaya 10-18 yaşarası 450 sporcunun katılacağını anlatan Satranç Federasyonu İlçe Temsilcisi Dr. Birgi Tuna” Şu anda satranç milli takımı ilçemizde kamp yapmaktadır. 31 Mayıs-5 Haziran arası da Okullar arası Türkiye Satranç Şampiyonasına ev sahipliği yapacağız. Ayrıca Nisan ayı içinde de Atatürk Kupası Satranç Şenliği düzenlemek için çalışma başlattık. İlçemiz de, satranç her geçen gün gelişmektedir. Sporcularımızın başarıları da artarak devam etmektedir. Satranç Şampiyonası ilçemize hareket getirecektir” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.