" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ASFALT PARALARINI GERİ ÖDÜYOR

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, “Asfalt Paraları”nı geri ödüyor. Büyükşehir Belediyesi halk arasında ‘asfalt parası’ olarak bilinen Yol Harcamalarına Katılım Payı parasıyla ilgili yapılan ödemeleri geri ödeyecek. SON MÜRACAAT TARİHİ 30 MART Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “Değerli hemşehrilerim, halk arasında asfalt parası olarak bilinen ‘Yol Harcamalarına Katılım Payı’ […]

ASFALT PARALARINI GERİ ÖDÜYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, “Asfalt Paraları”nı geri ödüyor. Büyükşehir Belediyesi halk arasında ‘asfalt parası’ olarak bilinen Yol Harcamalarına Katılım Payı parasıyla ilgili yapılan ödemeleri geri ödeyecek.

SON MÜRACAAT TARİHİ 30 MART

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “Değerli hemşehrilerim, halk arasında asfalt parası olarak bilinen ‘Yol Harcamalarına Katılım Payı’ parası için Belediyemize ödeme yapmış iseniz; Son müracaat tarihi olan 30 Mart 2015 tarihine kadar Karesi ve Altıeylül Belediye Başkanlıklarına müracaat etmeniz durumunda, ödemiş olduğunuz tutar Belediyelerimiz tarafından borçlarınıza mahsup veya iade edilecektir” dedi.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada, asfalt parası ödemiş ve geri iadesinden yararlanmak isteyen vatandaşların bu konuda ilgili Belediyelere (Karesi Belediyesi ve Altıeylül Belediyesi) başvurmalarının önemli olduğu hatırlatıldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.