BAŞKAN GENÇER AYVALIK’A GÜZEL SANATLAR FAKÜLRESİ SÖZÜ ALDI.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAŞKAN GENÇER AYVALIK’A GÜZEL SANATLAR FAKÜLRESİ SÖZÜ ALDI.

Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman ve Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir’den Ayvalık’a 4 yıllık Güzel Sanatlar Fakültesi sözü aldı.

Bir okul temeli atma töreni için Ayvalık’ta bulunan Balıkesir Valisi Yaman ve Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özdemir ile görüşen Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ilçeye 4 yıllık bir güzel sanatlar fakültesi yapılmasını istedi.

Ayvalık’ta Anadolu Güzel Sanatlar Meslek Lisesi gibi hayırlı bir iş yaptırdığı için Sebahat ve Cihan Şişman’a çok teşekkür eden Başkan Rahmi Gençer, Balıkesir Valisi Yaman ve Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özdemir’e Ayvalık’ta sanata yeteneği bulunan çok insan olduğunu anlatarak bu yeteneklerin akademik bir şekilde geliştirilebilmesi adına ilçede 4 yıllık güzel sanatlar fakültesine ihtiyaç olduğunu bildirdi.

Başkan Gençer’in 4 yıllık güzel sanatlar yapılması yönündeki talebine olumlu yaklaşan Vali Yaman ve Rektör Prof. Dr. Özdemir Ayvalık’ta en kısa zamanda 4 yıllık bir güzel sanatlar fakültesi yapılacağı sözünü verdiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.