" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

HAVRAN’A BAL ORMANI SÖZÜ

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy Balıkesir Arıcılar Birliği Başkanı Mustafa Yazıcı ile birlikte Havran Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Adem Yakut’u makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Başkan Emin Ersoy “Geçtiğimiz yıl Belediye Başkanlığına aday olmamdan sonra göreve gelen Adem Yakut kardeşimiz yaklaşık bir yıldır başarılı bir şekilde görevini yerine getirmekte. Geçtiğimiz hafta yapılan seçimler sonrası […]

HAVRAN’A BAL ORMANI SÖZÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy Balıkesir Arıcılar Birliği Başkanı Mustafa Yazıcı ile birlikte Havran Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Adem Yakut’u makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Başkan Emin Ersoy “Geçtiğimiz yıl Belediye Başkanlığına aday olmamdan sonra göreve gelen Adem Yakut kardeşimiz yaklaşık bir yıldır başarılı bir şekilde görevini yerine getirmekte. Geçtiğimiz hafta yapılan seçimler sonrası delegelerin oyu ile Başkanlığa seçilen Adem Yakut kardeşimizin ve çiftçilerimizin her zaman yanında olacağımızı belirtmek isterim.  4 yıl boyunca Oda Başkanlığı görevinde bulunacak olan Adem Yakut’a görevinde başarılar dilerim”diyerek çiçek takdim etti.Balıkesir Arıcılar Birliği Başkanı Mustafa Yazıcı Adem Yakut’a “En fazla üye sayımız Havran’da bulunmakta. Ziraat Odası’nın bizlere vereceği destek çok önemli. Havran’a iki tane bal ormanı oluşturacağız. Havran arıcılık için merkez pozisyonunda. Havran’ı arı ürünleri ile adını duyurmaya devam edeceğiz” dedi.Başkan Adem Yakut ise “Odamıza hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımız Emin Ersoy’a teşekkür ederim. Kendisinden aldığımız bayrağı dahada yukarılara çıkartmak için elimizden gelen çabayı sarfedeceğiz” dedi.Adem Yakut“Arıcılar Birliği ile devam eden çalışmaları sürdüreceğiz. Havran’lı arıcılarımız gerekli desteği Balıkesir Arıcılar Birliğine sağlayacağız” dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.