EDREMİT’E FAKÜLTE YAKIŞIR..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’E FAKÜLTE YAKIŞIR..

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Saka, Edremit’in ve Edremitlilerin 4 yıllık eğitim veren bir yüksek öğretim kurumu istediğini belirterek Edremit’te Balıkesir Üniversitesi’ne bağlı fakülte kazandırılması için belediye olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Saka, Edremit’in büyüyen ve gelişen yapısı ile büyük bir kent haline geldiğini ve ilçede fakülte kurulmasının hem Üniversiteye hem de ilçeye yarar sağlayacağını ifade etti. Edremit’in ve Edremitlilerin 4 yıllık eğitim veren bir yüksek öğretim kurumu istediğini belirten Başkan Saka, Edremit’te Balıkesir Üniversitesi’ne bağlı fakülte kazandırılması için belediye olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti. Rektör Özdemir’de Edremit’in Balıkesir’in en büyük ilçelerinden birisi olduğunun altını çizerek, ilçenin yüksek öğrenime olan ilgisinin memnuniyet verici olduğunu ve Edremitlilerin bu taleplerinin değerlendirmeye alınacağını ifade etti. Ziyarette Edremit Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Mehmet Oğuzhan İlban, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Özgirgin, Belediye Meclis üyeleri ve bazı daire müdürleri de hazır bulundu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.