AFAOĞLU’NDAN KADINA ŞİDDETE SERT TEPKİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AFAOĞLU’NDAN KADINA ŞİDDETE SERT TEPKİ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu kadına yönelik şiddete tepki gösterdi. Mersin’in Tarsus İlçesi’nde hunharca cinayete kurban giden Çağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ın ölümünün ardından açıklama yapan Başkan Kafaoğlu olayı gerçekleştiren zanlıların yüce adalet önünde en ağır şekilde cezalandırılacağına inandığını belirterek, Özgecan’a Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar ve başsağlığı diledi.

Başkan Zekai Kafaoğlu “Kadına yönelik şiddet çok utanç ve üzüntü verici. Özgecan kardeşimizin katledilmesi sonrasında tüm Türkiye haklı bir şekilde isyanını haykırışlarla dile getiriyor. Yüce adaletimiz zanlılara gereken cezayı verecektir. Kadınlara şiddete karşıyız. Özgecan’ın hunharca öldürülmesi içimizi yaraladı, canımızı acıttı; çok üzgünüz ve ailesinin acılarını yürekten paylaşıyoruz” dedi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.