" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

MALATYALILAR KAHVALTIDA BULUŞTU

Körfezde yaşayan Malatyalılar Hasbihal Kır Evinde kahvaltıda buluştu. Edremit Malatyalılar Derneği tarafından düzenlenen tanışma kahvaltısında bir araya gelen Malatyalılar keyifli bir haftasonu geçirdi. Edremit Malatyalılar Derneği (EDMALDER) tarafından Ocak ayında yapılan genel kurul sonrası Edremit’te yaşayan Malatyalılar Hasbihal’de tanışma fırsatı yakaladı. EDMALDER başkanı Mustafa Önder ve yönetimi tarafından düzenlenen etkinlikte konuşan başkan Önder, “ Körfez’de […]

MALATYALILAR KAHVALTIDA BULUŞTU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Körfezde yaşayan Malatyalılar Hasbihal Kır Evinde kahvaltıda buluştu. Edremit Malatyalılar Derneği tarafından düzenlenen tanışma kahvaltısında bir araya gelen Malatyalılar keyifli bir haftasonu geçirdi.

Edremit Malatyalılar Derneği (EDMALDER) tarafından Ocak ayında yapılan genel kurul sonrası Edremit’te yaşayan Malatyalılar Hasbihal’de tanışma fırsatı yakaladı. EDMALDER başkanı Mustafa Önder ve yönetimi tarafından düzenlenen etkinlikte konuşan başkan Önder, “ Körfez’de yaşayan Malatyalılar olarak, birlik ve beraberliğimizi sağlamak için böylesi organizasyonlarımızı çok önemsiyoruz. Körfez’deki Malatyalıları bir araya getirmeyi amaçlayan EDMALDER, sosyal yardımlaşmadan dayanışmaya, Malatyalı iş adamlarımıza Körfez’de yeni kapılar açmaya kadar birçok alanda birlikteliği sağladı. Bunun devamı da gelecek. Körfez’deki Malatyalı hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Mustafa Önder konuşmasının ardından yeni yönetimini basına ve Malatyalılara tanıttı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.