" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

MOZAİK OCAKBAŞI ALTINOLUK’TA AÇILDI

Mozaik Ocakbaşı Altınoluk girişinde yeni yeriyle hizmete girdi. Sektörde 20 yılını dolduran Hıdır Tanrıverdi’nin Altınoluk’ta hafta sonu açılışını gerçekleştirdiği tesisin, açılış törenine ilgi yoğun oldu. İstanbul’dan sonra Altınoluk’ta da yatırım yapmak istediğini ve bu isteğini yerine getirdiğini ifade eden Hıdır Tanrıverdi “ Biz sektörde yeni bir işletme değiliz. Gıda gibi bir sektörde müşteri memnuniyeti olmasa […]

MOZAİK OCAKBAŞI ALTINOLUK’TA AÇILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Mozaik Ocakbaşı Altınoluk girişinde yeni yeriyle hizmete girdi. Sektörde 20 yılını dolduran Hıdır Tanrıverdi’nin Altınoluk’ta hafta sonu açılışını gerçekleştirdiği tesisin, açılış törenine ilgi yoğun oldu. İstanbul’dan sonra Altınoluk’ta da yatırım yapmak istediğini ve bu isteğini yerine getirdiğini ifade eden Hıdır Tanrıverdi “ Biz sektörde yeni bir işletme değiliz. Gıda gibi bir sektörde müşteri memnuniyeti olmasa 20 yılı geride bırakamazsınız. Bir yanımızla bu tecrübemizi öne çıkarırken, diğer yandan da her günü ilk hizmet günü olarak görüyoruz. O yüzden memnuniyet bizim için önemli” dedi.

Güneydoğu mutfağını Altınoluk’a getirdiğini de ifade eden Tanrıverdi “ Huzurlu bir ortamda nezih bir mekan olmayı ve İstanbul’daki kaliteyi buraya taşımayı amaçlıyoruz. Mutfağımız güneydoğu mutfağı ağırlıklı olacak fakat bunun yanında deniz mahsülleri de müşterilerimizin hizmetine sunulacak. Misafirlerimiz, sabah kahvaltısında da öğlen yemeğinde de akşam yemeğinde de kendilerini evinde hissetsin diye bir ilkemiz var. Bu yüzden göz aldanır ama damak aldanmaz sloganımızla Körfez’deki herkesi, en cazip fiyatlarla en iyi damak tadını fark etmeye çağırıyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.