MOZAİK OCAKBAŞI ALTINOLUK’TA AÇILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

MOZAİK OCAKBAŞI ALTINOLUK’TA AÇILDI

Mozaik Ocakbaşı Altınoluk girişinde yeni yeriyle hizmete girdi. Sektörde 20 yılını dolduran Hıdır Tanrıverdi’nin Altınoluk’ta hafta sonu açılışını gerçekleştirdiği tesisin, açılış törenine ilgi yoğun oldu. İstanbul’dan sonra Altınoluk’ta da yatırım yapmak istediğini ve bu isteğini yerine getirdiğini ifade eden Hıdır Tanrıverdi “ Biz sektörde yeni bir işletme değiliz. Gıda gibi bir sektörde müşteri memnuniyeti olmasa 20 yılı geride bırakamazsınız. Bir yanımızla bu tecrübemizi öne çıkarırken, diğer yandan da her günü ilk hizmet günü olarak görüyoruz. O yüzden memnuniyet bizim için önemli” dedi.

Güneydoğu mutfağını Altınoluk’a getirdiğini de ifade eden Tanrıverdi “ Huzurlu bir ortamda nezih bir mekan olmayı ve İstanbul’daki kaliteyi buraya taşımayı amaçlıyoruz. Mutfağımız güneydoğu mutfağı ağırlıklı olacak fakat bunun yanında deniz mahsülleri de müşterilerimizin hizmetine sunulacak. Misafirlerimiz, sabah kahvaltısında da öğlen yemeğinde de akşam yemeğinde de kendilerini evinde hissetsin diye bir ilkemiz var. Bu yüzden göz aldanır ama damak aldanmaz sloganımızla Körfez’deki herkesi, en cazip fiyatlarla en iyi damak tadını fark etmeye çağırıyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.