" />
USD
3,6724
EURO
4,3162
ALTIN
151,7812

PARK HALİNDEKİ KAMYONET ALEVLERE TESLİM OLDU

Edremit’in Akçay Mahallesinde park halindeki bir kamyönet gecenin ilerleyen saatlerinde alevler içinde kaldı. Edremit İtfaiye Grup Amirliğinin çalışmaları ile kısa sürede söndürülen kamyonet kullanılamaz hale geldi. Alınan bilgilere göre, AkcayMahallesi OruzreisCaddesi 320. Sokakta park halinde olan bir kamyınette önce dumanlar çıkmaya başladı. Kısa süre aracın kabin kısmını alevler kapladı. Yangının haber verilmesinin ardından olay yerine […]

PARK HALİNDEKİ KAMYONET ALEVLERE TESLİM OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’in Akçay Mahallesinde park halindeki bir kamyönet gecenin ilerleyen saatlerinde alevler içinde kaldı. Edremit İtfaiye Grup Amirliğinin çalışmaları ile kısa sürede söndürülen kamyonet kullanılamaz hale geldi.

Alınan bilgilere göre, AkcayMahallesi OruzreisCaddesi 320. Sokakta park halinde olan bir kamyınette önce dumanlar çıkmaya başladı. Kısa süre aracın kabin kısmını alevler kapladı. Yangının haber verilmesinin ardından olay yerine kısa sürede Edremit İtfaiye Grup Amirliğine bağlı ekipler sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri kısa sürede araca müdahale etti ve yangını söndürdü. Yangın sonrasında aracın şoför kabini tamamen yanarak kullanılmaz hale geldi.

(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.