" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BALIKESİR TARIM FUARI 6. KEZ AÇILIYOR

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul,Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Zekeriyya Erdurmuş ve Atlas Fuarcılık Bölge Müdürü Mustafa Demirtaş ortaklaşa Tarım il Müdürlüğü toplantı salonunda basın toplantısı gerçekleştirdiler. Bölge Müdürü Mustafa Demirtaş, Günümüzde tarımdaki gelişmelerin en iyi takip edildiği yerler tarım fuarlarıdır. Dünyada ve ülkemizde yapılan tarım fuarları tarımdaki yeni gelişmeleri üreticimize sunarak teknoloji üretenler ile […]

BALIKESİR TARIM FUARI 6. KEZ AÇILIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul,Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Zekeriyya Erdurmuş ve Atlas Fuarcılık Bölge Müdürü Mustafa Demirtaş ortaklaşa Tarım il Müdürlüğü toplantı salonunda basın toplantısı gerçekleştirdiler.

Bölge Müdürü Mustafa Demirtaş, Günümüzde tarımdaki gelişmelerin en iyi takip edildiği yerler tarım fuarlarıdır. Dünyada ve ülkemizde yapılan tarım fuarları tarımdaki yeni gelişmeleri üreticimize sunarak teknoloji üretenler ile kullananlar arasında bir köprü görevi görmektedir.

 

Bu amaçlar doğrultusunda Balıkesir’de Kepsut Belediyesinin destek ve katkılarıyla 26 Şubat-01 Mart 2015 tarihleri arasında 6.BALIKESİR TARIM VE HAYVANCILIK FUARI  350 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla organize edilecektir.

 

Fuarımızın amacı tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin hayvancılık sektörünün sektördeki gelişmeleri makine ve teçhizatlarını yakından takip etmelerini sağlamaktır.

 

Bölge Müdürü , Demirtaş Tarımsal üretimde verimlilik ve  kaliteyi önemli ölçüde etkileyen modern alet ve makine ile diğer tarımsal girdilerin sergileneceği ve alım, satım, bilgi alışveriş imkânının elde edileceği tarım fuarında yeni teknoloji ürünü traktörler, biçerdöverler, toprak işleme, ekim dikim makinaları, modern sulama alet, makine ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern alet ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, örtü alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet, ekipmanları görme değerlendirme, alım ve satım imkânları oluşacaktır

 

Fuarımız 26 Şubat-01 Mart 2015 tarihleri arasında saat: 10:00 19:00 arasında ziyarete açıktır. Balıkesir köy garajından her saat başı fuar alanına ücretsiz servis vardır. Fuarımıza ziyaretler ücretsizdir. Tüm ilgililerin fuarımızı ziyaret etmesini bekliyoruz. Fuarımıza destek veren Balıkesir Büyükşehir Belediyesine, Kepsut Belediyesine, KOSGEB, Balıkesir Sanayi Odasına Balıkesir Ticaret Odasına, Balıkesir Gıda ,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne, Balıkesir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğine Balıkesir Hayvancılık Kooperatifleri Merkez Birliğine, Tarım Kırsalı Destekleme Kurumu(TKDK), Kepsut Ziraat Odasına ve Fuara destek veren  odalara, tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.