CHP YÖNETİMİ, DERNEKLERİ ZİYARET ETTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

CHP YÖNETİMİ, DERNEKLERİ ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Burhaniye ilçe örgütü, Atatürkçü Düşünce Derneği ve 2 Temmuz Pir Sultan Abdal Kültür ve Eğitim Vakfını ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul ile yönetime gelen Tarık Erdil ve parti yöneticileri, Burhaniye’deki derneklere tanıtım ziyaretlerini gerçekleştiriyor. Tarık Erdil ve ekibi günün ilk ziyaretini Atatürkçü Düşünce Derneğine yaptı. Dernekte ADD Burhaniye şube başkanı Güler Akıncı ve bazı yönetim kurulu üyeleri ile görüşen CHP heyeti, daha sonra 2 Temmuz Pir Sultan Abdal Kültür ve Eğitim Vakfını ziyaret etti. Vakıf başkanı İbrahim Kızıler ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen CHP heyeti, yeni yönetim kurulunu tanıttı.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.