BURHANİYE’DE GENÇ KAYMAKAM GÖZE GÖREVE BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURHANİYE’DE GENÇ KAYMAKAM GÖZE GÖREVE BAŞLADI

Burhaniye’de, Osman Yenidoğan’ın Balıkesir Büyükşehir Genel Sekreterliğine atanmasıyla boşalan kaymakamlığa 28 yaşındaki Mehmet Göze, vekaleten atandı. Göze, ilçedeki görevine başlarken, tanıtıma büyük önem vereceklerini söyledi.

Manyas’tan Burhaniye’ye atanan Mehmet Göze, yeni görevine başlarken, ilk işinin yöreyi tanımak olacağını söyledi. İlçeye ilk defa geldiğini anlatan Kaymakam Mehmet Göze, Burhaniye’yi çok beğendiğini söyledi. Yurdun pek çok yerinde sert kış yaşanırken, Burhaniye de bahardan kalma günler yaşandığını anlatan Mehmet Göze” Burhaniye çok güzel bir yer. Burara gelmeden önce  Hüseyin Öğütçe’nin hatıralarını okudum. Orada da ilçenin tanıtım eksikliğinden bahsediliyordu. Günümüzde de bu değişmemiş. Bunun için tanıtım eksikliğini gidermek için çalışacağız. Yörede en lezzetli zeytinyağlarının üretildiğini öğrendim. İlçenin zeytinyağını tanıtmamız lazım. Tanıtım eksikliğini gidermek için çalışma yapacağız” dedi.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.