GELECEĞİNE SAHİP ÇIK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

GELECEĞİNE SAHİP ÇIK

Geçtiğimiz aylarda öğrencilere yönelik Balıkesir Halk Sağlığı ve Balıkesir Emniyet Müdürlüğü ile birlikte 1. Ayvalık Gençlik Çalıştayını gerçekleştiren Ayvalık Kent Konseyi Gençlik Meclisi şimdi de velilere yönelik gençlerde madde bağımlılığı konusunu içeren bir seminere hazırlanıyor.

Ayvalık Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Lütfü Kotan yaptığı açıklamada; “Gençlik meclisi olarak 4 Aralık 2014’te belediye başkanımız Sayın Rahmi Gençer, kaymakam Namık Kemal Nazlı ve emniyet müdürü Ali İhsan Avcı’nın katılımıyla Balıkesir Halk Sağlığı ve Balıkesir Emniyet Müdürlüğü ile birlikte 1. Ayvalık Gençlik Çalıştayı’nı gerçekleştirmiştik. Çalıştayda Psikolog ve çocuk gelişim uzmanı tarafından gençlere madde bağımlılığı üzerine bilgilendirme yapmıştık. Şimdi de “Geleceğine sahip çık, hemen şimdi” sloganıyla velilere yönelik Balıkesir Üniversitesi Araştırma Görevlisi Oktay Kılıç ve Balıkesir Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Arif Nerse’nin konuşmacı olacağı madde bağımlılığı eğitim semineri düzenliyoruz. Herkesi bekliyoruz” diye konuştu.

Ayvalık Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen velilere yönelik madde bağımlılığı konulu seminer İsmet İnönü Kültür Merkezinde 3 Mart Salı günü saat 13.00’da gerçekleştirilecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.