SAHTE EVRAK VE HIRSIZLIK İDDİASIYLA BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

SAHTE EVRAK VE HIRSIZLIK İDDİASIYLA BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Edremit’in Altınoluk Mahallesine 10 gün önce Rize’den gelen bir kişi boş bir yazlık eve girerek burayı hırsızlık faaliyetlerine mesken ettiği iddia edildi.  Hırsızlık zanlısı Jandarma’nın sıkı çalışmasıyla adalete teslim edildi.

İddialara göre, Rize’den 10 gün önce bölgeye gelen Ramazan E (25) ilk olarak kendine kalacak bir yer aramaya başladı. Kısa bir süre sonra kış aylarında sahipleri tarafından kullanılmayan bir eve zorla girerek alarm sistemini devre dışı bıraktı. Sahte kimlik ile bölgede dolaşmaya başlayan Ramazan E bir çok evde hırsızlık yapmaya başladı. Rize’den de 2 ayrı hırsızlık suçundan hakkında yakalama kararı olan zanlı Altınoluk Mahallesinde girdiği birçok evden silah ve ziynet eşyası çalmaya başladı. 

Hırsızlık olaylarını bölgede artması üzerine Jandarma ekipleri çalışmalarına başladı.  Kısa sürede izine rastlanan Ramazan E.  Sahte kimlik ile Jandarma ekiplerine yakalandı.  Yapılan sorgularında asıl kimliğini beyan eden zanlı hırsızlık, mekana tecavüz ve sahte evrak suçlarından Edremit Adliyesine sevk edildi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.