SÖĞÜTLÜ  MUHTARINDAN BALKAN’A ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

SÖĞÜTLÜ  MUHTARINDAN BALKAN’A ZİYARET

Beldeye yakın köylere olduğu kadar Ayvacık’ın diğer köylerinede her zaman yardım elini uzatan Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ı bu kez de Söğütlü Muhtarı Emin Tunca ziyaret ederek ikili ilişkiler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

öğütlü Muhtarlığının köyü tanıtmak için başlattığı tanıtım atağını Balkan’a anlatan muhtar Emin Tunca Turizmden bizde pay almak için çaba harcıyoruz derken aynı zamanda köye yardımlarından dolayı Balkan’a teşekkür etti.Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ise “Elimizden geldiğince Ayvacık’ın tüm köylerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.diyerek ziyaretten memnuniyetini belirtti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.